قصد ماندن در موناکو را داشتم

امباپه: بازی در کنار نیمار فوق‌العاده است/ به خاطر پروژه PSG به این باشگاه آمدم

مهاجم پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید به خاطر پروژه این باشگاه به PSG ملحق شده است.

، کایلیان امباپه که امروز (چهارشنبه) با حضور در ورزشگاه پارک‌دوپرنس شهر پاریس به طور رسمی به هواداران پاری‌سن‌ژرمن و رسانه‌ها معرفی شد، در مراسم معارفه‌ خود گفت: خیلی خوشحالم که به یکی از بزرگترین باشگاه‌های جهان ملحق شدم که تمامی ویژگی‌های لازم برای بهترین شدن دارد. در ماه مِی قصد ماندن در موناکو را داشتم، اما یکسری اتفاقات نظرم را تغییر داد. برایم خیلی مهم بود که فرانسه را ترک نکنم و به شهری بازگردم که در آنجا بزرگ شده‌ام.

مهاجم ۱۸ ساله پاری‌سن‌ژرمن که حالا در خط حمله این تیم با ستاره پیشین بارسلونا همبازی می‌شود و پیراهن شماره «۲۹» این تیم به او رسید، اظهار داشت: بازی در کنار نیمار هم یک مزیت دیگر است. بازی در کنار او فوق‌العاده است، هرچند من به خاطر پروژه PSG به این باشگاه آمدم.

پدیده فوتبال فرانسه تأکید کرد: با سختکوشی و فروتنی می‌توانیم به اهداف‌مان از جمله رویای لیگ قهرمانان اروپا که ما را هیجان‌زده می‌کند، برسیم. در پاریس قادر به یادگیری خواهم بود و در کنار کسب عناوین قهرمانی پیشرفت کنم. تشنه کسب عناوین قهرمانی هستم. می‌خواهم به پیروزی برسم و کارم از همین حالا شروع می‌شود.

امباپه در تمجید از سرمربی اسپانیایی پاری‌سن‌ژرمن گفت: این فرصت را داشتم که با اونای امری در مورد اینکه او چطور می‌خواهد از من استفاده کند، صحبت کردم که او هم پاسخ واضحی به من داد. امری مربی پرشوری است و این شور و شوق خود را به ما انتقال می‌دهد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار