کی‌روش تا اطلاع ثانوی محروم شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در قبال تخلفات بازیکنان و تیم‌های حاضر در لیگ برتر و لیگ دسته اول اعلام کرد.

به گزارش "توپ" و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی پس از دریافت گزارشات دیدار تیم‌های حاضر در لیگ دسته اول فوتبال، آرای خود را صادر کرد.

 

* علی سامره‌، سرمربی مس رفسنجان در دیدار مورخ  ۹۶/۶/۵ مقابل تیم فجرشهیدسپاسی که در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد به دلیل اعتراض به تصمیمات داور و استفاده از الفاظ نادرست به استناد بندهای چهار و پنج ماده ۶۶ آیین‌نامه انضباطی به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

* رضا طلایی، سرمربی تیم آلومینیوم اراک  به علت اعتراض  به داور در دیدار برابر نساجی مازندران که منجر به اخراجش شد، به استناد بند چهار ماده ۶۶ آیین‌نامه انضباطی  به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم مربوطه و پرداخت مبلغ ۳۰ میلیون ریال محکوم شد. ضمناً تیم آلومینیوم اراک به دلیل تخلفات تماشاگران مبنی بر فحاشی به داور مسابقه و پرتاب بطری به سمت ایشان به استناد ماده ۷۹ آیین‌نامه انضباطی به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.

 

* در دیدار بین تیم‌های شهرداری تبریز و اکسین البرز که در تاریخ پنجم شهریور ماه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد، عسگرپور،  سرمربی تیم شهرداری تبریز به دلیل رفتار غیرمسئولانه، علی محمدی، بازیکن تیم شهرداری تبریز به علت تحریک تماشاگران  پس از اخراج و تماشاگران تیم شهرداری تبریز به جهت پرتاب سنگ که منجر به مصدومیت بازیکن تیم مقابل شد، هر کدام به ترتیب و با  استناد به بند پنج ماده ۶۶ و ماده ۷۹ به توبیخ کتبی، یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و جریمه نقدی دو میلیون ریال و جریمه نقدی ۳۰ میلیون ریال محکوم  شدند.

 

* کی‌‌روش استنلی سوارز فررا، بازیکن تیم ذوب‌آهن اصفهان  به علت جعل در مدارک شناسایی و فوتبالی خود با صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی  از همراهی تیم مربوطه تا اطلاع ثانوی محروم و وی باید روز یکشنبه بیست‌وششم شهریور جهت ادای توضیحات در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حاضر شود.

 

* در مسابقه بین تیم‌های ایرانجوان بوشهر و نفت مسجدسلیمان که روز پنجم شهریورماه در ورزشگاه شهدای بوشهر برگزار شد، وحید فاضلی، مربی تیم ایرانجوان بوشهر به دلیل رفتار غیرمسئولانه که منجر به اخراجش شد به استناد بند پنج ماده ۶۶ آیین‌نامه انضباطی به توبیخ کتبی محکوم شد.

 

کلیه آرای فوق قطعی هستند.

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار