پژمان: سیاست ما این است که هم لیگ و هم جام حذفی را جدی بگیریم

مربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: سیاست باشگاه تراکتورسازی و نظر آقای گل‌محمدی این است که ما هم لیگ و هم جام حذفی را جدی بگیریم.

از مشهد مقدس، علیرضا پژمان در نشست خبری پیش از بازی پدیده - تراکتورسازی، اظهار داشت: فردا بازی مهمی داریم، آنهم مقابل حریفی که امسال بازیکنان خوبی را جذب کرده و می‌تواند در لیگ و حتی جام حذفی جزو تیم‌های قدرتمند باشد.

وی در ادامه افزود: در مورد قرعه تیم‌مان در جام حذفی هم باید بگویم به‌هر حال از شانس بد تیم ما یا پدیده بوده که در این مرحله به‌هم خوردیم. به‌هر حال هر تیمی که در بازی فردا اشتباهات کمتری داشته باشد و بهتر بازی کند می‌تواند به مرحله بعد راه پیدا کند.

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی در خصوص مصدومان تیمش هم گفت: محمد بهرامی، دروازه‌بان تیم ما سر تمرین دچار آسیب‌دیدگی و پارگی رباط شده است. سینا عشوری و عارف آغاسی هم که از قبل مصدوم بودند، در بازی فردا حضور نخواهند داشت.

پژمان در پایان تصریح کرد: سیاست باشگاه تراکتورسازی و نظر آقای گل‌محمدی این است که ما هم لیگ و هم جام حذفی را جدی بگیریم و با همین رویکرد قطعاً روی مسابقات جام حذفی حساب باز کرده‌ایم و تا آخر رقابت‌ها هم محکم به کارمان ادامه خواهیم داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار