۲ بازی مهم دیگر هم داریم

لوپتگی: هنوز برای برگزاری جشن صعود زود است

با وجود اینکه جشنواره گل ماتادورها در لیختن‌اشتاین صعود این تیم را به جام جهانی ۲۰۱۸ بسیار نزدیک کرده، سرمربی ماتادورها هنوز هم به شاگردانش اجازه برگزاری جشن صعود نمی‌دهد.

، پیروزی ۸ بر صفر اسپانیا در بازی شب گذشته (سه‌شنبه) در خانه لیختن‌اشتاین، حاشیه امنیت ۳ امتیازی این تیم در صدر جدول گروه G را در حالی حفظ کرد که ماتادورها از نظر تفاضل گل هم برتری قابل توجهی نسبت به ایتالیای رده دومی دارند (تفاضل گل اسپانیا +۲۹ است در حالی که تفاضل گل ایتالیا ۱۲+) و این در حالی که است ۲ دور دیگر به پایان بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ باقی مانده است.

خولن لوپتگی، سرمربی تیم ملی اسپانیا که تیمش در هفته‌های نهم و دهم مرحله انتخابی به ترتیب در خانه برابر آلبانی و در خانه رژیم اشغالگر قدس به میدان خواهد رفت، به خبرنگاران گفت: اینکه به جام جهانی نزدیک شده‌ایم هیچ ارزشی ندارد. در ماه اکتبر ما باید دو بازی مهم انجام دهیم. در هر بازی شما خبرنگاران یکسری نتیجه‌گیری‌ها را انجام می‌دهید یا اطلاعاتی جالب ارائه می‌کنید.

لوپتگی برای بازی مقابل لیختن‌اشتاین ترجیح داد که با ۳ مدافع و ۴ هافبک به شیوه لوزی بازی کند. او با ابراز رضایت از اینکه می‌تواند تیمش را با آرایش‌های تاکتیکی متنوع به میدان بفرستد، اظهار داشت: این اولین بازی نیست که تیم ما با این سیستم بازی می‌کند. با این حال برای برخی بازی‌ها ما باید گزینه‌های جدید برای حرکات هجومی‌‌مان پیدا کنیم. بنابراین ما باید دو سه گزینه جدید داشته باشیم اما بدون تغییر در شیوه بازی‌مان.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار