اخبار جام‌جهانی ۲۰۱۸ - روسیه

بازدید کنترلی موتکو از اکاترینبورگ/ جایزه ویژه به تیم برنده توپ چرم

معاون‌ نخست‌وزیر روسیه به همراه هیئت همراهش از یکی از ورزشگاه‌های میزبان جام‌جهانی ۲۰۱۸ بازدید کردند.

، به نقل از سایت رسمی کمیته سازماندهی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه، ویتالی موتکو و الکساندر سوروخین در ادامه سفرهای کنترلی خود از ورزشگاه‌های میزبان این رقابت‌ها وارد شهر اکاترینبورگ شدند. ورزشگاه این شهر میزبانی ۴ دیدار مرحله گروهی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه را بر عهده خواهد داشت.

معاون نخست‌وزیر روسیه پس از بازدید کنترلی ورزشگاه اکاترینبورگ در جمع خبرنگاران گفت: پیشرفت ساخت ورزشگاه بسیار خوب است و ۸۷ درصد برنامه‌ها اجرایی شد. در حال حاضر روی طرح‌های پایانی ورزشگاه اکاترینبورگ کار می‌کنیم و تا پایان فصل پاییز آماده بهره‌برداری خواهد شد. محیط پیرامونی ورزشگاه نیز ایده‌آل است و دسترسی به آن برای هواداران فوتبال آسان خواهد بود. همچنین قرار گرفتن این ورزشگاه در مرکز شهر نمای جدیدی به شهر اکاترینبورگ می‌بخشد.

خبر دیگر از روسیه و جام‌جهانی ۲۰۱۸ اعلام برنده رقابت‌های فوتبال تحت عنوان «توپ چرم» با اعطای جایزه ویژه است. تورنمنت توپ چرم که در رده سنی ۱۴تا ۱۵ سال با حمایت یکی از اسپانسرهای جام‌جهانی ۲۰۱۸ برگزار شد با قهرمانی تیم استرلا از شهر پسکووا پایان یافت.

میخائیل وینس، مدیر شرکت کوکاکولا در روسیه گفت: سال آینده برای روسیه استثنایی است، زیرا جام‌جهانی فوتبال را پیش‌رو داریم. خیلی خوشحال و مفتخر هستیم که با برگزاری تورنمنت توپ چرم به عنوان یکی از همکاران فیفا به برنده این رقابت‌ها شانس حضور در بازی فینال جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه را خواهیم داد. بچه‌های تیم استرلا می‌توانند در این بازی‌ با حضور در کنار زمین توپ‌ها را در اختیار بازیکنان قرار دهند.

جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور ۳۲ تیم از جمله تیم ملی فوتبال ایران در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر برگزار خواهد شد.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار