انتخابی جام‌‌جهانی ۲۰۱۸ - روسیه

اسپانیا با جشنواره گل به صعود نزدیک شد/ امیدهای ایتالیا زنده ماند

در شب برتری قاطعانه اسپانیا، ایتالیا با یک پیروزی دشوار شکست بازی قبلی را فراموش کرد.

، هفته هشتم انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ در قاره  اروپا با برتری پرگل اسپانیا و پیروزی دشوار ایتالیا به پایان رسید.

 در بازی گروه هفتم، اسپانیا در خانه لیختن‌اشتاین به برتری قاطعانه ۸ بر صفر دست یافت و راه صعود مستقیم خودش را هموار کرد.موراتا در دقایق ۱۵ و ۵۴، راموس در دقیقه ۳،ایسکو در دقیقه ۱۸، سیلوا در دقیقه ۳۹، آسپاس در دقایق ۵۱ و ۶۳ و گوپل (بازیکن حریف) در دقیقه ۸۹  برای قهرمان سابق اروپا و جهان گل زدند.

 در دیگر بازی این گروه، ایتالیا با نتیجه یک بر صفر در خانه‌اش از سد رژیم صهیونیستی گذشت.ایموبیله در دقیقه ۵۳ تنها گل آتزوری را به ثمر رساند.

 همچنین از گروه هفتم، بازی آلبانی و مقدونیه یک بر یک پایان یافت.

 با این نتایج، اسپانیای۲۲ امتیازی صدرنشین باقی ماند و ایتالیای ۱۹ امتیاز در رده دوم جای خودش را مستحکم کرد. در این گروه، آلبانی ۱۳ امتیازی هم کماکان شانس رسیدن به پلی‌آف را دارد.

در گروه چهارم، اتریش و گرجستان به تساوی یک بریک رسیدند، صربستان با برتری یک بر صفر در خانه جمهوری ایرلند به یک قدمی صعود مستقیم رسید و ولز ۲ بر صفر مولداوی را از پیش رو برداشت. درجدول، صربستان ۱۸ امتیازی به ۳ امتیاز از ۲ بازی باقی مانده برای صعود مستقیم نیاز دارد. ولز ۱۴، جمهوری ایرلند ۱۳ و اتریش ۹ امتیازی در رده‌های دوم تا چهارم هنوز به صعود امید دارند.

 در گروه نهم، ایسلند در زمین خودش ۲ بر صفر اوکراین را از پا درآورد، فنلاند در زمین کوزوو به برتری یک بر صفر رسید و ترکیه با همین نتیجه از سد کرواسی گذشت.

 در جدول، کرواسی و ایسلند با ۱۶ امتیاز اول و ودوم هستند و ترکیه و اوکراین ۱۴ امتیازی به تعقیب ۲ تیم بالای جدول مشغول هستند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار