بازتاب تساوی ایران و گل‌های سردار در رسانه‌های روسی + عکس

تساوی ایران و گل‌های سردار آزمون در بازی پایانی مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر سوریه در رسانه‌های روسی بازتاب داشت.

، روزنامه ریانووستی روسیه در سایت رسمی خود نوشت: سوریه با تساوی ۲ بر ۲ برابر ایران به مرحله پلی‌‌آف انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ که در روسیه برگزار خواهد شد راه یافت.

این رسانه روسی در ادامه این خبر نوشت: ۲ گل تیم ملی ایران را سردار آزمون، مهاجم روبین‌کازان در دقایق ۴۵ و ۶۴ به ثمر رساند. سوریه نیز در دقایق ۱۳ و ۹۰ گلزنی کرد. ایران به عنوان صدرنشین گروه A آسیا پیش از این به جام‌جهانی ۲۰۱۸ راه یافته بود و سوریه نیز با ۱۳ امتیاز به مرحله پلی‌آف رفت.

روزنامه اسپورت اکسپرس روسیه نیز نوشت: ایران برابر سوریه به تساوی رسید و سردار آزمون زننده ۲ گل در این بازی بود. ایرانی‌ها پیروزی را نتوانستند حفظ کنند و در ثانیه‌های پایانی بازی گل تساوی را دریافت کردند.

روزنامه روسی سپس شکستن رکورد گل‌ نخوردن ایران در بازی با سوریه را در دیدارهای مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ مورد توجه قرار داد.

روزنامه اقتصاد روسیه هم با اشاره به ۲ گل سردار آزمون برای تیم ملی فوتبال ایران از صدرنشینی شاگردان کی‌روش در جدول رده‌بندی گروه A آسیا و صعود مقتدرانه به جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه خبر داد.

 

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار