آخرین اولتیماتوم به فدراسیون؛

توپی که کی‌روش می‌خواهد گل کند (عکس)

سرمربی ایران پس از پایان رقابت های انتخابی از برنامه خود برای جام جهانی گفت و از فدراسیون خواست تا او را در راه تحقق این اهداف کمک کند.

به گزارش "توپ"، با پایان پذیرفتن بازی های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، حالا سرمربی تیم فوتبال ایران از برنامه های خود برای این رقابت ها می گوید. او پس از دیدار با روسیه گفت:« با تمام احترامی که برای رئیس فدراسیون قائلم، می توانم به شما بگویم که چه مطالبی به او گفتم. بازی های مقدماتی امروز برای ما رسما به پایان رسید. به تاج گفتم این دفعه آخری است که شما از زبان من درباره برنامه ریزی صحبتی را می شنوید و بعد از آن هیچ صحبتی درباره برنامه ریزی نخواهم داشت. زیرا به این مساله پی بردم که هر بار به دنبال برنامه بهتر هستیم، در آخر اینگونه به نظر می آید که من آدم بدی هستم. هیچ وقت هیچ چیزی را برای خودم نخواستم؛ اما در رسانه ها من فرد بدی منعکس شدم. به رئیس فدراسیون گفتم و به شما هم می گویم، دیگر روی من و تعهد من برای جنگیدن روی این برنامه ها حساب نکنید.»


با این حال از این پس برنامه کادر فنی ایران برای جام جهانی است و نتیجه ای که شاید برای اولین بار اتفاق بیافتد. حضور در جام جهانی دیگر اولین دغدغه فوتبال ایران نیست و کی روش می خواهد در این رقابت ها نتیجه هم بگیرد. با این حال او برنامه هایی مدون دارد که تاکید می کند تا از آن حمایت شود.

 

 

 

 

عکس: امیرحسین خیرخواه

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار