تحت هر شرایطی آرزوی موفقیت تیم ملی را دارم

خلیل‌زاده: با کی‌روش به همه جا می‌رسیم

مدافع تیم پرسپولیس اعلام کرد تیم ملی ایران با کارلوس کی روش عملکرد فوق العاده ای داشته و در آینده نیز روزهای بهتری را تجربه می کند.

 شجاع خلیل زاده در گفت و گو با خبرنگار "توپ" درباره حضورش در ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار ایران و سوریه عنوان کرد: من برای حمایت از تیم ملی کشورم و حضور در جشن صعود به جام جهانی به ورزشگاه رفتم. با اینکه امروز تیم ملی نتوانست پیروز شود؛ اما نتایجی که ما در این مرحله کسب کردیم، فوق العاده است و جا دارد به همه بازیکنان و کادرفنی خسته نباشید بگوییم.


وی ادامه داد: کارلوس کی روش در دوران حضورش در ایران کارهایی برای تیم ملی انجام داده که تا قبل از این هرگز شاهد آن نبودیم. او بی تردید نقش اول همه موفقیت های تیم ملی است و باید ممنون این مربی بزرگ باشیم. قطعا با فراهم کردن شرایط و امکاناتی که کی روش می خواهد، می توانیم به همه جا برسیم و موفقیت های دیگری نیز به دست آوریم.


مدافع پرسپولیس درباره شانس خودش برای دعوت به تیم ملی تاکید کرد: من نهایت تلاشم را می کنم تا بتوانم پیراهن تیم ملی کشورم را بار دیگر برتن کنم. قطعا آرزوی هر بازیکنی است در تیم ملی باشد و من نیز از این قاعده مستثنا نیستم. امیدوارم نظر کارلوس کی روش را جلب کنم و بتوانم برای تیمم مفید باشم؛ اما اگر باز هم دعوت نشوم، برای موفقیت تیم ملی دعا می کنم، چراکه موفقیت تیم ملی، برای همه ما است و باید از این اتفاق خوشحال باشیم.


خلیل زاده در پایان درباره تماشای بازی عمر سوما بازیکن سوری الاهلی عربستان افزود: سوما بازیکن فوق العاده ای است. امروز هم بازی او را تماشا کردم. با این حال خط دفاع پرسپولیس هر کاری خواهد کرد تا بتواند او و سایر بازیکنان الاهلی را در بازی برگشت مهار کند. من هم نهایت تلاشم را برای از کار انداختن سوما خواهم کرد تا انشاءالله به عنوان نماینده ایران به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار