حاشیه دیدار ایران - سوریه

جشن صعود تیم ملی نیمه تمام ماند/ ادامه مشاجره لفظی مربیان در حالت دوستانه‌تر!

جشن صعود تیم ملی با تصمیمی که بازیکنان در داخل زمین گرفتند نیمه تمام ماند.

خبرنگار ورزشی ،  سردار آزمون پس از گلزنی به سمت دوربین یکی از عکاسان رفت و بوسه‌ای به لنز دوربین زد.

* رامین رضاییان پس از گل ایران با سردار آزمون صحبت‌های در گوشی کرد.

* تشویق ایسلندی بخش جدایی ناپذیر شادی هواداران پس از گل ایران بود.

* هواداران پس از گل دوم ایران درخواست گل دیگری را از ملی‌پوشان داشتند.

*۶۲۱۶۵ نفر تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه اعلام شد.

*در دقیقه ۸۵، پس از درگیری مهدی طارمی با احمد الصالح، اوسیانو کروز هم با مربی تیم ملی سوریه درگیری لفظی پیدا کرد. بازی ادامه پیدا کرد و خطای ماردک ماردکیان روی احسان حاج صفی حسابی بازی را دوباره به جنجال کشید. کی‌روش به کنار زمین آمد و با بازیکن حریف درگیری لطفی پیدا کرد. کار بازیکنان دو تیم در داخل زمین به درگیری لفظی کشیده شد و بار دیگر نیمکت‌ دو تیم با یکدیگر درگیر شدند. پس از آرام شدن جو بازی داور ژاپنی به نیمکت هر دو تیم تذکر داد که آرام‌تر بازی کنند.

*نیروهای یگان ویژه در دقیقه ۹۰ دور زمین مستقر شدند و پرچم به دستان نیز برای رژه با پرچم ایران برای جشن صعود آماده ورود به زمین بودند.

*با گل دقیقه ۳+۹۰ سوریه و رفتن این تیم به پلی آف جام جهانی، تمام نیمکت‌نشینان سوری برای خوشحالی وارد زمین شدند.

*شادی یکی از اعضای کادر فنی و چند بازیکن سوری با مشت‌های گره کرده به سمت هواداران ایرانی جو ورزشگاه متشنج شد و هواداران بطری‌هایی را به سمت سوری‌ها پرتاب کردند. هواداران حتی به آنها فحاشی کردند.

*نیروهای یگان ویژه برای آرام کردن هواداران نزدیک سکوها شدند و درخواست کردند که هواداران آرام باشند که همین اتفاق نیز رقم خورد.

*بعد از بازی صحنه‌های جالبی در ورزشگاه رقم خورد. برخی از بازیکنان سوریه از خوشحالی و خستگی زیاد نای بلند شدن نداشتند. یک‌سری از آنها به سمت هواداران‌شان رفتند و نماز شکر به جا آوردند و برخی نیز با اهتزار در آوردن پرچم کشورشان اشک می‌ریختند. این در حالی بود که ملی‌پوشان ایران سعی می‌کردند در مقابل این صحنه‌ها خونسرد نشان بدهند.

*کارلوس کی‌روش و حکیم که در جریان بازی با یکدیگر مشاجره لفظی داشتند، در پایان بازی در حالت دوستانه‌تری به مشاجره خود ادامه دادند.

*تماشاگران حاضر در ورزشگاه در پایان بازی در ورزشگاه مانده و به تشویق ملی‌پوشان پرداختند. اشکان دژاگه نیز بازیکنان را جمع کرده و به سمت جایگاه‌های مختلف ورزشگاه برد تا از تماشاگران بابت حمایت‌هایشان تشکر کرده باشند.

*با هماهنگی قبلی و پس از دیدار ایران - سوریه، پرچم کشورمان در دور تا دور ورزشگاه به اهتزاز در آمد. این در شرایطی بود که اکثر تماشاگران پرچم ایران را در دست داشتند و با ابراز رضایت از عملکرد ملی‌پوشان، آن را به اهتزاز در آوردند.

*گوینده بازیکنان تیم ملی را یکی یکی صدا می‌کرد، اما آنها در تصمیمی جمعی و با ناراحتی راهی رختکن شدند. جشن صعود نیز نیمه تمام ماند و هواداران ورزشگاه را ترک کردند.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار