کوتینیو در لیگ قهرمانان برای لیورپول بازی نمی‌کند

ستاره برزیلی سرخپوشان مرسی‌ساید قصد ندارد برای این تیم در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند.

، ماجرای پر کش‌و‌قوس پیوستن فیلیپه کوتینیو به بارسلونا در نهایت راه به جایی نبرد و این بازیکن برزیلی در لیورپول ماندنی شد و باشگاه بارسلونا هم اعلام کرد این باشگاه انگلیسی برای فروش ستاره برزیلی‌اش رقم غیرمعقول ۲۰۰ میلیون یورو  درخواسته کرده بود و همین موضوع یکی از دلایل اصلی عملی نشدن این انتقال بود.

نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا خبر داد؛ فیلیپه کوتینیو که علاقه زیادی برای پیوستن به بارسلونا در این تابستان داشت، از دست مدیران باشگاه لیورپول عصبانی است که شرایط را برای انتقالش به نوکمپ مهیا نکردند، از این‌رو قصد ندارد در رقابت‌های فصل پیش‌روی لیگ قهرمانان اروپای برای سرخپوشان مرسی‌ساید به میدان برود تا همچنان امیدهایش برای ملحق شدن به جمع آبی‌واناری‌ها را زنده نگه دارد.

طبق این گزارش کوتینیو که هنوز امیدوار است تا در ماه ژانویه به جمع کاتالان‌ها اضافه شود، نمی‌خواهد با بازی کردن برای لیورپول در لیگ قهرمانان، شانس بازی کردنش برای بارسلونا در فصل جاری این رقابت‌ها را از دست بدهد.

«اسپورت» در حالی چنین ادعایی را مطرح کرده که لیورپول نام کوتینیو را در لیست بازیکنان مورد نظر یورگن گلوپ برای حضور در رقابت‌های این فصل لیگ قهرمانان اروپا قرار داده است.

شاگردان کلوپ در مرحله گروهی این رقابت‌ها با تیم‌های سویای اسپانیا، اسپارتاک مسکو روسیه و ماریبور اسلوونی همگروه هستند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار