مطلقاً قصد بازگشت به فوتبال را ندارم

موراتی: اگر کمک داور ویدئویی بود، سال ۱۹۹۸ اینتر قهرمان می‌شد

مالک پیشین باشگاه اینتر با رد احتمال بازگشتش به دنیای فوتبال، ادعا کرد اگر ۲۱ سال پیش تکنولوژی امروزی برای کمک به داوران وجود داشت، تیم او و نه بانوی پیر، اسکودتو را برده بود.

، ماسیمو موراتی جزو آن دسته از کسانی است که معتقدند استفاده از تکنولوژی کمک داور ویدئویی جذابیت فوتبال را می‌گیرد اما او معتقد است اگر این تکنولوژی ۲۱ ساله پیش معرفی شده بود، اینتر در کورس قهرمانی سری A به یوونتوس نمی‌باخت.

اینتر سال ۱۹۹۸ در ماه آوریل با یک گل به یوونتوس باخت که نتیجه آن بازی نقشی پررنگ در ناکامی نراتزوری برای تصاحب اسکودتو داشت. موراتی اما معتقد است اگر کمک داور ویدئویی در آن بازی وجود داشت، خطایی که مارک یولیانو، مدافع یوونتوس روی رونالدو نازاریو مرتکب شد از دید داور پنهان نمی‌ماند.

موراتی در مراسمی در مدرسه مربیگری ایتالیا در مجموعه تمرینی کورچیانو، درباره استفاده از تکنولوژی کمک داور ویدئویی برای کمک به قضاوت بازی‌های این فصل سری A اظهار داشت: کمک داور ویدئویی؟ من هنوز هم به طور کامل این تکنولوژی را درک نکرده‌ام. شاید استفاده از این تکنولوژی جذابیت را از بازی‌های فوتبال بگیرد و برای هواداران ناخوشایند باشد چون در آن شدیداً به جزئیات توجه می‌شود اما شاید اگر در سال ۱۹۹۸ هم چنین تکنولوژی وجود داشت، به ما کمک می‌کرد (قهرمان شویم).

موراتی در ادامه درباره نتایج این فصل اینتر با هدایت لوچانو اسپالتی هم تأکید کرد: من از نتایجی که اسپالتی گرفته، غافلگیر نشده‌ام اگرچه می‌دانم که اینتر تیم سختی برای مربیگری است. اسپالتی گزینه خوبی است، تجربه کافی دارد و می‌خواهد برنده باشد. هنوز روزهای اول فصل است اما من فکر می‌کنم که اینتر سرمربی خوبی استخدام کرده است. این فصل ما می‌توانیم امیدوار باشیم، البته یوونتوس هنوز هم تیم قدرتمندی است. این تیم بونوچی را از دست داده اما خط حمله‌اش فوق‌العاده است.

مالک سابق نراتزوری در پایان درباره آیا قصد بازگشت به دنیای فوتبال را دارد یا خیر، تأکید کرد: مطلقاً قصد بازگشت به فوتبال را ندارم. اینتر با اسپالتی لازمه‌های بازگشت به روزهای قهرمانی‌اش را دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار