رئیس کمیته ملی المپیک سوریه:

با تمام توان برابر ایران بازی می‌کنیم

رئیس کمیته ملی المپیک سوریه گفت: شرایط تیم ملی فوتبال سوریه پیش از مصاف با ایران همانند این کشور و مردمش یکپارچه است.

، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) موفق جمعه، رئیس کمیته ملی المپیک سوریه که برای تماشای دیدار تیم ملی فوتبال این کشور برابر ایران در هفته پایانی مرحله نهایی انتخابی جا‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه از گروه A آسیا به تهران سفر کرده است در جمع شاگردان ایمن الحکیم گفت: شرایط حاکم بر تیم ملی فوتبال سوریه همانند این کشور و مردمش یکپارچه و متحد است  و تمامی بازیکنان تلاش خود را خواهند کرد تا با توجه به اهمیت بازی با ایران و شادی مردم سوریه یک پیروزی تاریخی را کسب کنند. این پیروزی برای مردم سوریه بسیاری شاد‌کننده خواهند بود که لیاقت آن را نیز دارند.

فادی الدباس، نایب رئیس فدراسیون فوتبال و مدیر تیم ملی سوریه نیز اظهار داشت: بازیکنان تیم ملی برای پیروزی برابر ایران و صعود به جام‌جهانی برای اولین‌بار متفق‌القول هستند. آنها با تمام نیرو به میدان می‌روند.

تیم‌های ملی فوتبال ایران و سوریه از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم می‌روند. ایران با ۲۱ امتیاز و صدرنشینی گروه A آسیا صعود خود را به جام‌جهانی ۲۰۱۸ قطعی کرده است. تیم‌های ملی کره‌جنوبی، سوریه و ازبکستان نیز به‌ترتیب با امتیازهای ۱۴ و ۱۲ از شانس صعود به‌عنوان تیم دوم برخوردار هستند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار