مدیر تیم سیاه‌جامگان در گفت‌وگو با تسنیم:

سیاه‌جامگان دو جادوگر دارد/ جادوگر تیم‌های بالای جدولی هندی است!

مدیر تیم فوتبال سیاه جامگان واکنشی جالب در خصوص وجود جادوگر در این تیم از خود نشان داد.

آرمین رهبر در گفت‌وگو با خبرنگار در خصوص دیدار روز شنبه آینده با برق جدید شیراز در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اظهار داشت: همه بازی‌ها در جام حذفی سخت خواهند بود و برق هم یکی از تیم‌های سختکوش لیگ دسته اول است. در جام حذفی اهمیتی ندارد که حریف شما از چه رده و لیگی باشد و همانطور که این مسابقات به جام شگفتی‌ها معروف است ماهم شرکت در این مسابقات را جدی می‌گیریم و قطعاً طبق برنامه ریزی صورت گرفته به‌دنبال موفقیت در این جام هستیم.

مدیر تیم فوتبال سیاه جامگان درباره حرف‌وحدیث‌های اخیر، ضمن تکذیب وجود جادوگر در این باشگاه مشهدی, تصریح کرد: در تیم‌مان فقط دو جادوگر داریم. شخص اول اکبر میثاقیان است که با وجود این بازیکنان جوان نتایج خوبی گرفته است و موفق شدیم در تمام بازی‌های این فصل گل بزنیم و حتی پرسپولیس را متوقف کنیم. جادوگر دوم تیم هم علی عباسی است که به عنوان مدیر خصوصی‌ترین تیم ایران موفق شده, تیمش را در این سطح حفظ و به خوبی با دیگر تیم‌ها رقابت کند.

وی ادامه داد: اگر ما در تیم‌مان جادوگر داشتیم هیچ‌وقت در فصل گذشته کار‌مان به پلی آف نمی‌کشید یا به‌طور مثال در دقیقه ۹۰ از نفت تهران گل نمی‌خوردیم. ما در این فصل هم تاکنون متناسب با توان تیم‌مان نتیجه گرفته‌ایم و در میانه جدول قرار داریم. اگر تیم ما که الآن در رده کمرکش جدول است و جادوگر دارد؛ بنابراین تیم های دوم و سوم حتما جادوگر هندوستانی دارند که موفق شده‌اند رتبه‌های بالاتری داشته باشند!  تیم ما متعلق به شهر مشهد و امام رضا (ع) است و همه بازیکنان و عوامل تیم برای موفقیت به امام رضا (ع) توسل می‌کنند.

رهبر در خصوص بهره‌برداری از ورزشگاه امام‌رضا (ع) و آیا اینکه برای بازی در این ورزشگاه با تیم پدیده (دیگر تیم مشهدی) اختلافی نخواهند داشت, عنوان کرد: قرار شده که ابتدا نواقص ورزشگاه امام رضا برطرف شود و بعد از اتمام کار بتوانیم بازی‌ها را در این ورزشگاه برگزار کنیم. در خصوص برگزاری بازی‌ها در ورزشگاه امام رضا (ع) با تیم پدیده دچار مشکل  نخواهیم نشد و ما با آنها رابطه خوبی داریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار