هدیه پولادگر به رئیس فدراسیون جهانی تکواندو + عکس

رئیس فدراسیون تکواندو ایران در حاشیه مراسم روز جهانی تکواندو با دکتر چو، رئیس فدراسیون جهانی تکواندو دیدار و گفت‌وگو کرد.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با دعوت فدراسیون جهانی تکواندو، سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو کشورمان و نایب رئیس اتحادیه تکواندو آسیا برای شرکت در مراسم روز جهانی تکواندو عازم کره جنوبی شده است.

رئیس فدراسیون تکواندو کشورمان در حاشیه مراسم روز جهانی تکواندو با دکتر چو، رئیس فدراسیون جهانی تکواندو دیدار و هدیه ویژه فدراسیون تکواندو کشورمان را که به مناسبت همین روز تهیه شده بود به رییس فدراسیون جهانی تکواندو اهدا کرد.

پولادگر همچنین در ادامه این سفر با "سئُنگ ته کیم" رییس بنیاد گسترش و ارتقاء تکواندو(TPF) در مرکز "تکواندو وان" دیدار و گفت‌وگو کرد.

این مراسم از روز شنبه (۱۱شهریورماه) به مدت ۳ روز در کره‌جنوبی برگزار و تیم نمایش ۸ کشور جهان از جمله ایران نیز در این مراسم حضور داشته و به اجرای برنامه پرداختند.

این جشنواره با اجرای مراسم "کنسرت صلح" در شهر "سئول" کار خود را آغاز می‌کند. روز دوم با اجرای "رژه صلح جهانی"، "مسابقه نمایشی تکواندو" و "رقابت تیمی" پیگیری می‌شود و با برگزاری مراسم "جشن روز تکواندو" در روز پایانی و در مرکز "تکواندو وان" شهر "موجو" خاتمه یافت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار