پیام امباپه به هواداران خشمگین موناکو

ستاره جدید پاری‌سن‌ژرمن پیامی را در خطاب به هواداران تیم پیشین خود منتشر کرد.

، کایلیان امباپه پس از پشت‌ سر گذاشتن فصلی موفق در موناکو و ارائه عملکردی تأثیرگذار و درخشان مورد توجه تیم‌های مطرح اروپایی از جمله رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن قرار گرفت، هرچند او در نهایت تیم رقیب موناکو را انتخاب و با قرارداد قرضی یک ساله که تابستان بعد شکل رسمی به خود می‌گیرد، در ازای ۱۸۰ میلیون یورو راهی PSG شد.

مهاجم ۱۸ ساله پاریسی‌ها خطاب به هواداران موناکو که از انتقال وی به تیم رقیب خشمگین هستند، پیامی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی «توئیتر» منتشر کرد. در پیام وی آمده است: تنها می‌خواهم از تمامی شما بابت عشقی که در طول حضور در موناکو به من داشتید، تشکر کنم. تا کنون چنین ابراز محبت، حمایت و قدرتی را ندیده بودم. می‌دانم که برخی از شما تصمیم من برای پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن را درک نمی‌کنید و بابت همین خشمگین هستید، من این را درک می‌کنم.  

در ادامه پیام وی آمده است: برخی سوت‌های اعتراضی که در بازی‌ آخرمان زده شد را درک می‌کنم، اما اطلاعات اشتباهی به آنها داده شده است. من تغییر نکرده‌ام. ارزش‌های ما که همان فروتنی، سادگی و احترام است، همچنان پابرجاست. قطعاً شما می‌توانید عصبانی باشید، متنفر باشید و حتی سوت‌ اعتراضی بزنید، اما شما نمی‌توانید مانع از دوست داشتن من نسبت به خود و موناکو شوید چون حقیقت این است که من شما را دوست دارم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار