دلگیر شدن بنده‌های خدا اهمیتی ندارد!

ترابیان: کفاشیان درخواست کرد که در انتخاب بهترین‌های فوتسال نظر دهم/ کادر فنی تیم ملی منافع باشگاهی را در نظر نمی‌گیرند

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی معتقد است چون مربیان تیم ملی همه بازیکنان را زیر نظر دارند، باید از آنها برای انتخاب برترین‌های فوتسال نظرخواهی شود.

عباس ترابیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، درباره دیدارهای احتمالی تیم ملی فوتسال و تیم جایگزین پرتغال در تورنمنت چهارجانبه که قرار بود با حضور چهار تیم برتر جام جهانی ۲۰۱۶ برگزار شود،‌ اظهار داشت: برزیلی‌ها به من پیشنهادی ارائه دادند. آنها سه تاریخ اعلام کردند که باید در دو روز آن، دو بازی رفت و برگشت با تیم ملی فوتسال این کشور برگزار کنیم.

وی در مورد انتخاب بهترین‌های فوتسال ایران و نیز صحبت‌های کریم منصوری که گفته بود ترابیان معتقد است از کادر فنی تیم ملی باید در این خصوص نظرخواهی شود، گفت: حق خودشان است که بروند و بهترین‌ها را انتخاب کنند. کفاشیان از من درخواست کرد که در این زمینه کمکی کنم و خودم دوست نداشتم به این موضوع ورود کنم.

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی با بیان اینکه این نظرات در حد پیشنهاد بود، تصریح کرد: نظرات باشگاه‌ها در انتخاب بهترین‌های فوتسال ارزشمند است، اما مطمئناً آنها منافع خود را هم در نظر می‌گیرند. اعتقاد دارم که مربیان تیم ملی بیشتر از هر کسی، بازیکنان لیگ را بررسی می‌کند و اگر نظری می‌دهد، منافع باشگاهی را در نظر نمی‌گیرد. ما نظرات خود را در قالب کمیته فنی می‌گوییم و این صحبت ما در حد پیشنهاد بود.

ترابیان در پاسخ به این پرسش که به نظر می‌رسد از هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال در این مورد دلگیر است، خاطرنشان کرد: باید چیزی بگوییم که رضای خدا در آن باشد. دلگیر شدن بنده‌های خدا اهمیتی ندارد!

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار