بوسکتس: به رفتار هواداران اسپانیا در شب بازی برابر ایتالیا نمره کامل نمی‌دهم

هافبک دفاعی تیم فوتبال بارسلونا، از شیوه حمایت هواداران از او و دیگر هم‌تیمی‌هایش در تیم ملی اسپانیا مقابل آتزوری ابراز خرسندی کرد اما گفت که از آنها کاملاً راضی نیست.

، تیم ملی فوتبال اسپانیا شنبه شب در هفته هفتم مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه میهمانش ایتالیا را در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد. در این بازی به لطف درخواست بازیکنان رئال مادرید و نیز رسانه‌های اسپانیایی، اکثر هواداران هنگام صاحب توپ شدن جرارد پیکه، مدافع میانی بارسلونا او را «هو» نکردند اما باز هم بودند گروهی کم تعدادی که هنگام پا به توپ شدن این بازیکن کاتالان سوت می‌زدند و به نظر سرخیو بوسکتس، هافبک دفاعی بارسلونا این تنها نکته عملکرد هواداران در شب پذیرایی از آتزوری بود.

بوسکتس گفت: فکر نمی‌کنم درست باشد که حساب بازیکنان بارسلونا یا سایر تیم‌ها را جدا کنیم. من به رفتار هواداران از ۱۰ نمره، ۹.۵ می‌دهم چون هواداران در ابتدا هو می‌کردند. این رفتار روی همه تأثیر منفی می‌گذارد. همه ما باید متحد باشیم.

بوسکتس در ادامه به تمجید از عملکرد سرمربی ماتادورها، خولن لوپتگی پرداخت اما از معرفی تیم ملی کشورش به عنوان یکی از بخت‌های قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ خودداری کرد.

وی افزود: بخش زیادی از موفقیت‌های ما به لطف کار سرمربی‌مان و دستیاران اوست. ما اما خودمان را یک مدعی نمی‌دانیم. ما می‌خواهیم لیختن‌اشتاین را شکست دهیم و تنها زمانی که صعود کنیم، مردم می‌توانند درباره شانس قهرمانی‌‌مان صحبت کنند.

اسپانیا امشب (سه‌شنبه) از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران در خانه لیختن‌اشتاین به میدان می‌رود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار