مقابل نروژ به‌لحاظ روحی پیشرفت قابل‌توجهی داشتیم

لو: با به ثمر رساندن گل‌های زیبا، پاسخ محبت هواداران‌مان را دادیم

سرمربی مانشافت از عملکرد شاگردانش برابر تیم ملی فوتبال نروژ در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ ابراز رضایت کرد.

، یواخیم لو که شاگردانش شب گذشته (دوشنبه) در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در شهر اشتوتگارت با نتیجه ۶ بر صفر میهمان خود، نروژ را در هم کوبیدند و در آستانه صعود به جام جهانی روسیه قرار گرفتند، پس از این بازی گفت: از بازی در اشتوتگارت لذت بردیم. جو موجود در این بازی فوق‌العاده بود و زیبایی فوتبال را نشان داد.

وی در ادامه اظهار داشت: پس از بازی جمهوری چک (پیروزی ۲ بر یک این تیم در خانه چک) با خود گفتیم باید روحیه‌ای دیگر در این تیم دمید و در بازی مقابل نروژ از این حیث پیشرفت قابل‌توجهی داشتیم. ما پس از مدت نسبتاً طولانی در خانه خود بازی می‌کردیم و هواداران‌مان هم بی‌صبرانه منتظر دیدن ملی‌پوشان خود بودند و سپس ما هم با به ثمر رساندن گل‌های زیبا پاسخ محبت آنها را دادیم.

لارس لاگربگ، سرمربی نروژ هم اظهار داشت: آلمان تیمی شگفت‌انگیز و قطعاً یکی از بهترین تیم‌های دنیا است. آنها شرایط را برای ما سخت کردند. وقتی صد درصد توان خود را در جریان بازی ارائه ندهید، کار برای‌تان مقابل تیمی همچون آلمان دشوار می‌شود.

آلمان پس از قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، در ۲۹ بازی رسمی موفق به کسب ۲۲ پیروزی و ۴ تساوی شده و تنها در ۳ بازی شکست خورده است. آنها در این بازی‌ها ۷۸ گل به رقبا زده‌اند و در مقابل ۱۹ بار دروازه‌شان باز شده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار