در گفت‌وگو با تسنیم

محمدی: خوشحالم طلسم پدیده با گل من شکست، امیدوارم بچه‌ها در جام حذفی هم آنها را ببرند/ از بهمن ماه برای تراکتورسازی بازی می‌کنم

مدافع مصدوم تراکتورسازی تبریز امیدوار است که هم‌بازی‌هایش بتوانند در مرحله سوم جام حذفی پدیده را شکست دهند.

هادی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره آخرین وضعیتش پس از عمل جراحی رباط صلیبی، اظهار داشت: یک هفته پیش زیر نظر دکتر کیهانی جراحی کردم. بعد از عمل، حالا در تبریز حضور دارم و مشغول فیزیوتراپی هستم.

وی با اشاره به مصدومیت محمدامین بهرامی، دروازه‌بان دوم تراکتورسازی که گفته می‌شود پارگی رباط صلیبی است، خاطرنشان کرد: چند روز پیش هم شنیدم که محمدامین بهرامی با مصدومیت شدیدی مواجه شده. این مصدومیت‌ها، بدشانسی است که در تراکتورسازی افتاده. امیدوارم مصدومیت بهرامی جدی نباشد و او بتواند زودتر به میادین برگردد. سخت‌ترین مسئله در این مصدومیت‌ها دوران بعد از عمل جراحی است. امیدوارم بهرامی هم اگر جراحی کرد، با پشتکارش بتواند زودتر به میادین برگردد.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی همچنین یادآور شد: هر مصدومیتی یک طول درمان دارد. خیلی‌ها می‌گفتند که من تا پایان فصل نمی‌توانم بازی کنم، اما پنج ماه بعد از جراحی رباط صلیبی، شما می‌توانید بازی کنید. من ابتدای شهریور ماه جراحی کردم و در بهمن ماه می‌توانم بازی کنم. حتی بازیکنی بود که چهار و نیم ماه پس از جراحی به میادین بازگشت، اما من می‌خواهم در بهمن ماه برای تراکتورسازی بازی کنم.

محمدی در مورد دیدار تراکتورسازی مقابل پدیده در جام حذفی و گلزنی‌اش در آخرین دیدار دو تیم در لیگ شانزدهم، گفت: یک بحثی پیش آمده بود که می‌گفتند پدیده گربه سیاه‌ تراکتورسازی است. خد را شکر سال گذشته ما در مشهد توانستیم پدیده را ببریم که اتفاقاً من هم تک گل تیم را به ثمر رساندم. خوشحالم که در آن بازی گل زدم و با گل من این طلسم شکسته شد. امیدوارم در این دیداری هم که بچه‌ها مقابل پدیده بازی می‌کنند، بتوانند دومین پیروزی متوالی‌شان را مقابل این تیم به دست بیاورند. تراکتورسازی الان جوان شده و سبک بازی‌اش فرق کرده است. بازیکنان جوان امسال کار دست گرفتند و روزبه‌روز هم بهتر می‌شوند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار