ونتورا: این بار با سیستم ۴-۲-۴ به میدان می‌رویم/ از هم اکنون به پلی‌آف فکر می‌کنیم

سرمربی تیم ملی ایتالیا برای بازی پیش‌روی تیمش سیستم متفاوتی را برمی‌گزیند.

، جامپیرو ونتورا، سرمربی تیم ملی ایتالیا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش با رژیم صهیونیستی در انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ از تغییر شیوه بازی آتزوری سخن گفت.

 او در این باره اظهار داشت: وقتی سید یک نیستند، امکان دارد در گروهتان پس از یک تیم قوی مانند اسپانیا قرار بگیرید.اسپانیا بهتر از ما بود و حالا برای رسیدن به پلی‌آف باید رقیب بعدی را شکست دهیم.اصلا به نرسیدن به جام‌جهانی فکر نمی‌کنیم.خواسته من، بازگشت روحیه تیم به روزهای قبل از بازی با اسپانیاست.به رزرو بلیت پلی‌آف فکر می‌کنیم.هیچ تیمی در جهان بی‌عیب و برکنار از انتقاد نیست.انتقادات سازنده همیشه باعث پیشرفت خواهد شد.

 او در ادامه افزود: به اندازه شخصیت و توانایی‌های بازیکنانمان، توانایی تغییر مداوم تاکتیکی را داریم.اسپانیا به من و تیمم درس‌های زیادی داد.شخصا به یک  سیستم مشخص و از قبل تعیین شده اعتقادی ندارم.تا به حال نشان داده‌ایم می‌توانیم با سیستم‌های مختلف بازی کنیم.باید به سختی تلاش کنیم و روز به روز بهتر شویم.هنوز همان تیم سرحال قبل از بازی با اسپانیا هستیم و آن شکست تنها یک توقف کوچک بود. اظهارات رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا درباره شانس صعود ما کمی اغراق‌آمیز بود.رشد و پیشرفت تیم از هر موضوع دیگری مهم‌تر است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار