لوکاکو: ترسی از رقابت با زلاتان ندارم

روملو لوکاکو در حال حاضر ستاره اول خط حمله من یونایتد محسوب می شود؛ ولی او از ژانویه باید خود را برای رقابت با زلاتان آماده کند.

به گزارش "توپ"، لوکاکو تابستان امسال از اورتون به منچستریونایتد پیوست. انتقال او ۸۵ میلیون یورو هزینه داشت؛ ولی او با گلزنی های خود ثابت کرده است که ارزش پرداخت این همه پول را داشته.

از سوی دیگر زلاتان نیز چندی پیش اعلام کرد که قرارداد جدیدی با یونایتد امضا کرده و با رفع مصدومیت، از زمستان آماده است تا بار دیگر برای شیاطین سرخ بازی کند.

 

 

 

 

ستاره بلژیکی در مورد بازگشت زلاتان و رقابت با او گفت:« من خودم به زلاتان گفتم که امیدوارم هرچه زودتر به میادین بازگردد، چون ما به ذهنیت برتر و جاه طلبی های او نیاز داریم. او کیفیت تیم را بالاتر می برد و کمک می کند به اهداف مان برسیم. من هیچ ترسی از رقابت با زلاتان و هر مهاجم دیگری ندارم.

از روزی که به یونایتد پیوستم، اوضاع به خوبی پیش رفته و مورینیو نقش مهمی در وفق پیدا کردن سریع من با شرایط تیم داشته است. از ۱۱ سالگی رویای بازی زیر نظر مورینیو را داشتم و حالا به این آرزو دست یافته ام. هدف من پیشرفت و یادگیری است و همه مربیانی که تاکنون داشته ام، در این زمینه به من کمک کرده اند.»

 

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار