حرکات کمتر دیده شده از کی روش (گزارش تصویری)

مرد پرتغالی فوتبال ایران امروز یکی از پرانرژی ترین روزهای حضور خود در اردوهای تیم ملی را پشت سر گذاشت. کی روش در تمرین امروز پا به توپ شد و به همراه سایر بازیکنان به رقابت پرداخت.

به گزارش "توپ"، کارلوس کی روش را با مدل های مختلفی در تمرینات دیده ایم. گاهی اوقات آنقدر عصبانی بوده که از دور نیز پیداست که مصاحبه ای آتشین در راه است. گاهی اوقات آنقدر خنده رو بوده که مشخص است تصمیم به انجام حرکاتی انگیزشی و روانی دارد و احتمالا می خواهد تاثیری روی حریفان بگذارد. گاهی اوقات آنقدر ساکت بوده که نشان از تفکر و تعمق و احتمالا یک تصمیم آتشین دارد و به همین ترتیب گونه های متفاوتی از وی در این هفت سال به اکران درآمده است!

 

اما او امروز انرژیک بود. یک سرمربی شصت و اندی ساله که ابایی از رقابت با شاگردان خود نداشت و به همراه آنها پا به توپ شد؛ استپ کرد؛ شوت زد؛ پرواز کرد؛ پاس داد؛ کری خواند و حتی از زدن حرکت عقرب هم کوتاهی نکرد. مجموعه حرکاتی که نشان می دهد قرار است یک کی روش آماده را فردا لب خط ببینیم. کی روشی که قرار است انتقام تمام اتفاقات ناگوار بازی رفت را از حریف بگیرد و آخرین دیدار خود در بازی های مقدماتی جام جهانی را پر شور به اتمام برساند.  

 

 

 

 

 

عکس ها: امیرحسین خیرخواه

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار