ماشارویپوف: به بازی ایران و سوریه فکر نمی‌کنیم/جپاروف: رویارویی با کره‌ بازی مرگ و زندگی است

دو بازیکن کلیدی خط میانی تیم ملی فوتبال ازبکستان در آستانه رویارویی حساس با کره جنوبی از اهمیت کسب پیروزی در این بازی گفتند.

، فردا (سه‌شنبه) همزمان با بازی تیم‌های ملی ایران و سوریه در هفته پایانی از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از گروه A آسیا تیم‌های ملی ازبکستان و کره جنوبی نیز در دیداری سرنوشت‌ساز در تاشکند به مصاف هم می‌روند.

سامول بابایان، سرمربی ازبکستان در نشست خبری پیش از بازی با کره جنوبی گفت: دیدار بسیار مهمی را پیش‌رو داریم و می‌خواهیم مردم ازبکستان را خوشحال کنیم. باید در تمام نقاط زمین بجنگیم و راهی دیگری هم نداریم.

ماشاریپوف، هافبک جوان تیم ملی ازبکستان نیز در این رابطه اظهار داشت: بازیکنان ازبکستان تلاش می‌کنند تا در دیدار فردا به پیروزی رسیده و راهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شویم.

وی درباره تأثیر نتیجه بازی ایران - سوریه روی سرنوشت ازبک‌ها گفت: ما فقط به بازی خودمان فکر می‌کنیم. نمی‌توانیم روی بازی ایران - سوریه تأثیر بگذاریم و روی آن حساس باشیم.

سرور جپاروف، هافبک باشگاه استقلال تهران و یکی دیگر از بازیکنان تیم ملی فوتبال ازبکستان هم درباره دیدار برابر کره جنوبی گفت: بازی با کره یک بازی بزرگ و تهدیدکننده است. همه ما برای این بازی آماده شده‌ایم و آن را بازی مرگ و زندگی می‌دانیم.

در جدول رده‌بندی گروه A آسیا تیم ملی فوتبال ایران با کسب ۲۱ امتیاز و صدرنشینی پیش از این صعود خود را به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قطعی کرده است. تیم‌های ملی کره جنوبی، سوریه و ازبکستان نیز به ترتیب با امتیازهای ۱۴ و ۱۲ رقابت بسیار نزدیکی برای صعود به عنوان تیم دوم گروه دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار