اطلاعیه ویژه باشگاه پرسپولیس برای هواداران؛ بلیت بازی با پیکان را الکترونیکی نخرید

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای ویژه از هواداران خود خواست تا برای بازی با پیکان به هیچ وجه برای خرید بلیت الکترونیکی اقدام نکنند.

، باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای ویژه، از هواداران خود درخواست کرد برای بازی با پیکان به هیچ وجه برای خرید بلیت الکترونیکی اقدام نکنند. در این اطلاعیه آمده است:

«هواداران پرسپولیس همواره حامی اصلی تیم محبوب خود بوده‌اند و این حمایت و پشتیبانی به شکل‌های مختلفی انجام شده و می‌شود. بخشی از این حمایت همواره به شکل پشتیبانی از باشگاه برای احقاق حقوق قانونی انجام می‌شود که همواره بر آن تأکید داشتیم و با وجود دشواری‌های گوناگون که به وجود می‌آید، براساس وظیفه ذاتی نسبت به هواداران و پرسپولیس بزرگ از آن صرف‌نظر نکرده و نمی‌کنیم.

باشگاه پرسپولیس با توجه به این موارد از هواداران عزیز اکیداً درخواست دارد که با عنایت به دستور ریاست فدراسیون فوتبال مبنی بر واگذاری بلیت‌فروشی به باشگاه‌ها، برای بازی برابر تیم فوتبال پیکان در چارچوب هفته ششم لیگ برتر که روز ۲۶ شهریور ماه در ورزشگاه آزادی انجام می‌شود، به هیچ عنوان نسبت به خرید الکترونیکی بلیت بازی از طریق سامانه فروش آن اقدام نکنند و برای تهیه بلیت این بازی در انتظار اطلاع‌رسانی آتی باشگاه باشند».

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار