جانشین اینیستا از رئال می آید؟

بارسلونا در انتظار یک تماس از اعجوبه رئال

ایسکو با وجود اینکه چند بار از تمایلش برای تمدید قرارداد صحبت کرده ولی هنوز خبری از اعلام رسمی تمدید او نیست.

به گزارش "توپ"، زمستان گذشته بود که اخبار مربوط به پیوستن احتمالی ایسکو به بارسا در سال ۲۰۱۸ به سوژه داغ رسانه های اسپانیایی بدل شد.

عدم تمدید قرارداد ایسکو که تنها یک سال دیگر از آن باقی مانده، سبب شده بود تا رسانه های بارسلونا اخبار مختلفی در مورد تماس های مسئولان بارسا با پدر و مدیر برنامه های او منتشر کنند. طبق گزارش این نشریات، بارسلونا از ایسکو خواسته بود که قراردادش را تمدید نکند تا تابستان ۲۰۱۸ به عنوان بازیکن آزاد پیراهن بارسا را برتن کند.

 

 

 

 

ایسکو در آن مقطع شرایط چندان خوبی در رئال نداشت ولی مصدومیت گرت بیل و دوری طولانی مدت او باعث شد تا زیدان به ایسکو اعتماد کرده و از آن پس شاهد درخشش بی نظیر این بازیکن در ترکیب رئال بودیم. ایسکو به قدری خوب کار کرد که زیدان حتی پس از بازگشت گرت بیل نیز ترجیح داد او را در ترکیب ثابت حفظ کند و در فینال لیگ قهرمانان هم از ابتدا به ایسکو میدان داد.

ایسکو در فصل جاری نیز بازیکن ثابت رئال بوده و دو شب پیش در بازی اسپانیا و ایتالیا با زدن دو گل، نشان داد که در بهترین روزهای فوتبالی خود به سر می برد.

 

 

 

 

با وجود اینکه ایسکو چند بار از تمایلش برای ماندن در رئال صحبت کرده و حتی گفته بود که قراردادش را تمدید خواهد کرد؛ ولی هنوز این اتفاق رخ نداده است. بسیاری منتظر بودند او پیش از اتمام مهلت نقل و انتقالات قراردادش را تمدید کند ولی فعلا خبر جدیدی در این زمینه منتشر نشده است.

 

در بارسلونا همچنان امیدوارند که ایسکو از تمدید با رئال خودداری کند تا ژانویه با وی پیش قراداد امضا کنند. ایسکو از زمستان آتی آزاد است با باشگاه های مدنظرش وارد مذاکره شود. مسئولان بارسلونا ایسکو را بهترین جانشین برای اینیستا می دانند.

 

 

 

 

از سوی دیگر نشریه اوکی دیاریو، نزدیک به باشگاه رئال امروز اعلام کرد که قرارداد ایسکو دو هفته دیگر رسما تمدید خواهد شد و نگرانی از این بابت وجود ندارد. طبق ادعای این منبع، قرارداد او تا ۲۰۲۲ و رقم فسخش نیز از ۱۵۰ به ۷۰۰ میلیون یورو افزایش خواهد یافت. آس هم سه هفته پیش ادعا کرده بود که تمدید قرارداد ایسکو پیش از عزیمت رئال به تور امریکا نهایی شده است.

در هر صورت باید صبر کرد و دید که طی هفته های آینده چه اتفاقات جدیدی در مورد ایسکو رخ خواهند داد.

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار