شوخی، خشم و گفت و گو با خبرنگاران؛

حاشیه‌های آخرین نشست خبری کی‌روش

نشست خبری سرمربی تیم ملی پیش از دیدار با سوریه با حواشی مختلفی همراه بود.

به گزارش "توپ"، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۶ و با دقایقی تاخیر در نشست خبری حاضر شد. این نشست خبری حاشیه هایی داشت که مشروح آن در ادامه می آید:

 

*سرمربی تیم ملی بر خلاف همیشه با چهره ای خندان در نشست خبری حاضر شد و در مسیر نشستن پشت میز با خبرنگاران به خوش و بش پرداخت.
*کارلوس کی روش بعد از شروع نشست خبری تلاش کرد تا صندلی خود را تنظیم کند که این موضوع برای دقایقی نشست را متوقف کرد. در نهایت توضیحات قاسمی برای تنظیم کردن صندلی کی روش کمکی به او نکرد و به دلیل مشکل صندلی کی روش نتوانست جایگاه خود را تنظیم کند.
*صدای گرفته یکی از خبرنگاران تبدیل به سوژه ای برای کی روش شد. سرمربی تیم ملی بعد از سوال این خبرنگار برای او آرزوی سلامتی کرد.
*سوال درباره جنگ های روانی تیم های ملی عربی با خشم کی روش همراه شد و او از خبرنگاران خواست تا از سوالات نژاد پرستانه خودداری کنند.
*سوال درباره آینده تیم ملی اما حاشیه ساز ترین بخش نشست خبری کی روش بود. سرمربی تیم ملی در پایان نشست خود از خبرنگاران خواست تا پاسخگوی سوالات او شوند. سرمربی تیم ملی ابتدا از حاضران در نشست سوال کرد آیا موافق هستید صعود به دور دوم جام جهانی یک اتفاق خاص محسوب می شود، که خبرنگاران به او پاسخ آری دادند. سرمربی تیم ملی لحظاتی بعد از خبرنگاران سوال کرد برای این اتفاق خاص، نیاز به برنامه خاص داریم یا معمولی که باز هم خبرنگاران پاسخ مورد نظر کی روش را ارائه دادند و تایید کردند که نیاز به برنامه خاص است. سرمربی تیم ملی بعد از این جواب از خبرنگاران تشکر کرد و نشست خبری خود را به پایان رساند.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار