در گفت‌وگو با تسنیم

دین‌محمدی: نمی‌توان از سبک کی‌روش انتقاد کرد/ مسئولیتی در راه‌‌آهن ندارم

هافبک پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است که تیم تحت هدایت کارلوس کی‌روش می‌تواند با ارائه همین سبک در جام جهانی هم نتایج خوبی بگیرد.

سیروس دین‌محمدی درباره وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان و عملکرد این تیم در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ به خبرنگار ورزشی گفت: ما با اقتدار صعود کردیم و این بسیار مهم است. من بازی با کره جنوبی را دیدم و باید بگویم از انگیزه بچه‌ها لذت بردم، چون آنها با وجود اینکه صعود ایران قطعی شده بود، خیلی خوب در زمین مسابقه جنگیدند.

وی در مورد بازی با سوریه عنوان کرد: سوریه یک تیم فیزیکی و قدرتمند است، ولی معتقدم اگر در ۲۰ دقیقه ابتدایی به آنها گل بزنیم کارمان راحت خواهد شد. امیدوارم که بازیکنان ما با انگیزه بازی کنند و رکورد گل نخوردن و نباختن را حفظ کنیم. این درست است که تیم ملی در فاز حمله کمی ضعیف است، ولی در فاز دفاعی عالی هستیم و امیدوارم سه امتیاز را بگیریم.

هافبک پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد اینکه آیا تیم ملی می‌تواند با این سبک در جام جهانی نتیجه بگیرد اظهار داشت: به‌هرحال این هم یک سبک خاص است و نمی‌توان از تاکتیک و تفکرات کی‌روش ایراد گرفت. ما باید برای جام جهانی روی فاز حمله بیشتر کار کنیم تا بتوانیم در این زمینه هم عملکرد خوبی داشته باشیم.

دین‌محمدی در پاسخ به این پرسش که آیا جدایی‌اش از راه‌آهن به صورت کامل قطعی شده است یا خیر، گفت: بله من استعفا کرده‌ام و سمتی در راه‌آهن ندارم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار