برای حضور در مسابقات کاراته وان

سرمربی تیم ملی کاراته امشب همراه ملی‌پوشان به آلمان می‌رود

سرمربی تیم ملی کاراته کشورمان به همراه تعدادی از ملی‌پوشان این رشته برای حضور در مسابقات کاراته وان امشب راهی آلمان خواهند شد.

خبرنگار ورزشی ، ششمین مرحله مسابقات کاراته وان در سال ۲۰۱۷ با حضور هزار و ۳۸۶ کاراته‌کا از جمعه ۱۷ شهریورماه به مدت دو روز در شهر لایپزیک آلمان برگزار خواهد شد و تعدادی از ملی‌پوشان کاراته ایران نیز با هزینه شخصی در این رویداد حضور خواهند داشت.

امیر مهدی‌زاده، ذبیح‌الله پورشیب، مهدی خدابخشی و علی اصغر آسیابری از ملی‌پوشان کاراته ایران به همراه هادی عرب، سعید احمدی، پگاه زنگنه و سحر شیروانی قرار است در این رویداد حضور داشته باشند و با حریفان خود به رقابت بپردازند. همچنین قرار است در این سفر شهرام هروی، سرمربی تیم ملی کاراته ایران نیز ملی‌پوشان را همراهی و به هدایت آنها بپردازد.

بر همین اساس امشب (دوشنبه) امیر مهدی‌زاده، مهدی خدابخشی، علی اصغر آسیابری و شهرام هروی راهی آلمان خواهند شد تا به ذبیح‌الله پورشیب، سعید احمدی و هادی عرب ملحق شوند.

همچنین  نگین باقری در کاتای بانوان، میلاد دلیخون، سهند اسلامی، فرزاد محمدخانلو، آرمین روشنی، احد شاهین، ابوالفضل شهرجردی و علی زند در بخش کاتای آقایان از کشورمان ثبت‌نام و به رقابت خواهند پرداخت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار