در گفت‌وگو با تسنیم

مهاجری: شکست دادن تراکتورسازی کار آسانی نیست/ هنوز با بازیکن جدیدی به توافق نرسیده‌ایم

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان تأکید کرد، برتری مقابل تیم فعلی تراکتورسازی کار آسانی نیست.

رضا مهاجری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد شرایط فعلی پدیده اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت خوبی داریم. بعد از هفته پنجم لیگ برتر چند روز تمرینات را تعطیل کردیم و تا حدودی هم تمرینات پرفشار را ادامه دادیم. حالا هم خودمان را آماده بازی با تراکتورسازی می‌کنیم تا بتوانیم گام اول را در جام حذفی محکم برداریم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان راجع به تقابل تیمش با تراکتورسازی در مرحله سوم جام حذفی نیز خاطر نشان کرد: طبیعتاً این بازی برای هر دو تیم سخت خواهد بود و این هم از بدشانسی‌ تراکتورسازی و پدیده هست که باید در اولین مسابقه به مصاف هم بروند. به نظر من شکست دادن تراکتورسازی کار آسانی نیست، ولی امیدوارم بتوانیم به هدفی که در این مسابقه داریم، برسیم و گام اول را در جام حذفی محکم برداریم.

وی در واکنش به اینکه می‌گویند پدیده می‌خواهد یک یا دو بازیکن خارجی جذب کند، گفت: ما در برخی از پست‌ها نیاز به بازیکن داریم، ولی واقعیت این است که هنوز با بازیکنی به توافق نرسیدیم. ما نمی‌خواهیم به این فکر کنیم که حتماً باید بازیکن بگیریم. ما بازیکنی می‌خواهیم که از لحاظ فنی، کیفیت خوبی داشته باشد و بتواند به تیم ما کمک کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار