اظهار نظر بازیکنان تیم ملی والیبال بانوان اعزامی به رقابت‌های انتخابی قهرمانی جهان

بازیکنان تیم ملی والیبال اعزامی به انتخابی قهرمانی جهان در حاشیه تمرین امروز درباره فضای اردوها اظهار نظر کردند.

خبرنگار ورزشی بازیکنان اعزامی به رقابت‌های والیبال انتخابی قهرمانی جهان امید چندان به صعود از گروه خود ندارند؛ چرا که گروه‌شان سخت و تیم ایران جوان شده است.

مینا روستا  در این خصوص گفت:بعد از برگشت از رقابت‌های قهرمانی آسیا فرصت زیادی برای آمادگی نداشتیم. بازیکنان جدید نیز آمادگی نداشتند، اما در حال حاضر شرایط خوبی دارند.

وی افزود: گروه بسیار سختی داریم و تیم جوانی در اختیار داریم. با این وجود انگیزه خوبی برای حضور در رقابت‌های تایلند داریم.

مهسا صابری درباره حضور در مسابقات انتخابی قهرمانی جهان تاکید کرد: با توجه به جوانگرایی صورت گرفته هنوز به هماهنگی کامل نرسیده‌ایم. اما تمرینات خوبی داشته‌ایم و تا آخر اردوها به هماهنگی مد نظر کادر فنی خواهیم رسید.

وی ادامه داد:این اردو با اردوهای دیگر متفاوت است. جوانان به این تیم آمده اند که تجربه بالایی ندارند اما به طور حتم می توانند در آینده ای نزدیک به نتایج خوبی دست پیدا کنند.

بازیکن تیم ملی بانوان افزود:با توجه به حضور تیم هایی همچون تایلند و کره جنوبی ما نمی توانیم از گروه مان صعود کنیم اما برای پیروزی برایر ویتنام و کره شمالی تمرین می‌کنیم اگرچه این دو تیم سرعتی و تیم ما قدرتی است.

ندا چمالانیان دیگر بازیکن ایران گفت: جوانان با جسارتشان به تیم ملی کمک می‌کنند. کیفیت تمرین پایین است اما جو صمیمی در اردوها حاکم است.

مهسا کدخدا اظهار داشت: همیشه در اعزام کوچکترین بازیکن تیم ملی بودم اما حالا باتوجه به جوانگرایی صورت گرفته به لحاظ سنی بزرگترین بازیکن تیم هستم.

وی گفت: امیدی به صعود نداریم اما برای پیروزی برابر تیم ویتنام و کره شمالی تلاش می‌کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار