تمرینات نفت فعلاً تعطیل است و ما هم بلاتکلیف

کامدار: امیدوارم گل‌های خورده‌مان مقابل پرسپولیس به عدد ۹ نرسد/ گفتند تیم تعطیل است، به‌خانه‌های‌تان بروید تا تکلیف مشخص شود!

هافبک تیم نفت تهران گفت که بازیکنان این تیم فعلاً بلاتکلیف هستند و خبری از شروع دوباره تمرینات‌شان نیست.

احمد کامدار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره آخرین وضعیت تیم نفت تهران اظهار داشت: از زمانی که من به نفت تهران آمدم، علی کریمی سرمربی بود و بعد هم درخشان آمد. در این مدت فقط تمرین و بازی کردم. شاید باور نکنید، اما اصلاً خیلی از این چیزها خبر نداشتم. دو سه روز بود که می‌خواستیم برای اردو به عباس آباد برویم که گفتند که تیم تعطیل است، به‌خانه‌های‌تان بروید تا تکلیف مشخص شود! این اتفاقات هم برای باشگاه و هم بازیکنان بد است. هر چقدر زودتر تکلیف تیم مشخص شود، به نفع هر دو طرف است.

وی افزود: آقای درخشان چند وقتی است که در اینجا کار کرده و به همه چیز تیم واقف است. او حالا بازیکنان و جو تیم را هم شناخته و گزینه خوبی هم برای هدایت تیم به حساب می‌آید. البته ما بازیکن هستیم و از دور فقط نگاه می‌کنیم، اما تکلیف تیم باید زودتر روشن شود، چون آن‌طور که می‌گویند، اگر سریع‌تر تکلیف تیم مشخص نشود، شاید نفت را از لیگ قهرمانان هم کنار بگذارند. در حال حاضر هم که فعلاً تمرینات تعطیل است و هیچ خبر دیگری نیست، ما هم بلاتکلیف هستیم.

بازیکن تیم نفت تهران با اشاره به رویارویی دوباره این تیم با پرسپولیس در جام حذفی، خاطرنشان کرد: متأسفانه یا بدبختانه ما در جام حذفی هم به پرسپولیس خوردیم. شاید در جام حذفی یک فرجی حاصل شود و بتوانیم دو باخت‌مان مقابل این تیم را جبران کنیم. دو بار با پرسپولیس بازی کردیم و ۶ گل خوردیم، امیدوارم در جام حذفی دیگر تعداد گل‌های دریافتی‌مان به ۹ نرسد!

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار