نوری: پس از نایب قهرمانی جهان،‌ توجهی به ما نشد

دارنده مدال برنز جهان گفت: پس از اینکه تیم ملی کشتی فرنگی به عنوان نایب قهرمانی جهان رسید، هیچ توجهی به ما نشد.

، حسین نوری دارنده مدال برنز جهان در انتقاد از عملکرد وزارت ورزش در مورد نایب قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در جام جهانی اظهار داشت: تیم ملی کشتی فرنگی برای دومین بار عنوان نایب قهرمانی جهان را بدست آورد، اما پس از کسب این افتخار بزرگ، هیچ توجهی از سمت مسئولان به ما نشد.

نوری در مورد شرایط حضورش در رقابت‌های جهانی تصریح کرد: چند سالی است که تمرینات خوبی را پشت سر می‌گذارم و چندین بار نفر اول انتخابی شده‌ام، اما امسال با توجه و تأکیدی که به رقابت‌های انتخابی شد، توانستم دوبنده تیم ملی را بر تن کنم و در اولین حضورم در رقابت های جهانی صاحب مدال شوم.

وی افزود: البته انتظار خودم حضور در دیدار فینال بود چرا که در کشتی با حریف آلمانی با اخطار داوران باختم، به هر حال خوشحالم که صاحب مدال شده‌ام و باید بگویم در این راه کادر فنی و مجموعه فدراسیون زحمات زیادی کشیدند.

نوری در مورد نتایج تیم ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: تیم ما می‌توانست قهرمان جهان باشد اما شاید برخی بی‌تجربگی ها باعث شد که به این مهم نرسیم، به هرحال این تیم پتانسیل این را داشت که حتی بر سکوی نخست جهان بایستد.

نوری در پایان گفت: اگر مسئولان در شکست‌ها به فکر کشتی می‌افتند، در پیروزی‌ها نیز باید همراه کشتی باشند و امیدوارم این نوع نگاه تغییر کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار