حمایت تیم میلاد محمدی از مسلمانان میانمار

کولونوف: سرکوب و نسل‌کشی در میانمار غیر قابل قبول است

تیم فوتبال احمد گروژنی که میلاد محمدی، ملی‌پوش ایرانی را در اختیار دارد ضمن حمایت از مسلمانان میانمار دولت این کشور را به شدت محکوم کرد.

، به نقل از روزنامه اسپورت روسیه، اعضای تیم فوتبال احمد گروژنی با توجه به شکنجه و آزار مسلمانان در کشور میانمار کمپین اعتراضی گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کردند.

اولگ کولونوف، سرمربی یاران میلاد محمدی که پیشتاز حرکت اعتراضی علیه دولت میانمار است در این رابطه گفت: سرکوب و شکنجه مردم در میانمار قابل قبول نیست  و نمی‌توانیم در قبال آن سکوت کنیم. به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا با ابراز نظرهای خود این گونه اعتراض خود را بیان کنیم.

رضوان اوتسیف، کاپیتان تیم احمد گروژنی نیز اظهار داشت: وقتی در جهان اتفاقی می‌افتد همه درباره آن صحبت می‌کنند اما وقتی هزاران مسلمان بی‌گناه در برمه (نام قدیمی میانمار) کشته می‌شوند سکوت می‌کنند. من از همه برادرانم دعوت می‌کنم تا به جنبش اعتراضی ما بپیوندند و با ابراز نظرهای خود نشان دهند که همه برادر و در کنار هم هستیم. ما علیه تروریسم و خشونت هستیم.

همچنین سرمربی تیم احمد اعلام کرد که تظاهراتی علیه نسل‌کشی مسلمانان جنب مسجد گروژنی برگزار خواهد شد و از همگان خواست تا با حضور در آن حمایت خود را از صلح بیان کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار