کوتینیو برای اثبات خودش نیاز به تغییر تیم ندارد

پله: رفتن نیمار به پاری‌سن‌ژرمن اقدام خوبی بود/ در بارسلونا او با مسی رقابت داشت

اسطوره فوتبال برزیل از تصمیم هموطنش برای ترک بارسلونا و پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن حمایت کرد.

و به نقل از نشریه مارکا، پله تصمیم نیمار برای جدایی از بارسلونا و پیوستن به PSG را به نفع او دانست و این مهاجم ۲۵ ساله را بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال برزیل دانست.

پله در گفت‌و‌گو با نشریه مارکا، اظهار داشت: فکر می‌کنم که تصمیم او برای رفتن به پاری‌سن‌ژرمن خوب بود چون در بارسونا با لیونل مسی رقابت سفت و سختی داشت. این جابجایی برای نیمار یک فرصت خوب است و به آن نیاز داشت چون الان می‌تواند نشان دهد که پتانسیل واقعی‌اش چقدر است اگرچه مسئولیت جدیدی که در PSG‌ دارد هم خطرناک است.

پله درباره فیلیپه کوتینیو، ستاره برزیلی لیورپول که خواهان پیوستن به بارسلونا بود و در نهایت در مرسی‌ساید ماندنی شد، نیز اظهار داشت: به نظر من شما برای اینکه نشان دهید بازیکن خوبی هستی،د مدام نیازی به تغییر تیم ندارید. همه چیز به این بستگی دارد که از فرصت‌های‌تان چگونه بهره ببرید.

یکی از خریدهای تابستانی این فصل بارسلونا، پائولینیو، هافبک تیم گوانگژو اورگراند بوده است. پله درباره او عنوان کرد: او با قدرت و شخصیتش همه را غافلگیر خواهد کرد. او به چین رفته بود اما پیشنهادهایی برای بازی در ایتالیا و آلمان داشت.

اسطوره فوتبال برزیل در پایان ادعا کرد که خودش هم زمانی پیشنهادهای فراوانی برای بازی در اروپا داشته است. او گفت: نه تنها رئال مادرید بلکه از یوونتوس، ناپولی و حتی از آلمان برای بازی در کنار بکن‌باوئر در بایرن مونیخ پیشنهاد داشتم. من کمی دو دل شدم اما در آن زمان داشتم از روزهای خوبی که در کنار هم‌تیمی‌هایم در سانتوس سپری می‌کردم، لذت می‌بردم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار