دوباره به دوران خوب خودم بازگشته‌ام

حقیقی: ثابت کردم پس از دوران سخت شرایط مطلوبی هم هست/ برای حضور در جام جهانی روسیه می‌جنگم

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید که جهت حضور در جام‌جهانی روسیه تمام تلاش خود را کرده و برای رسیدن به این هدف می‌جنگد.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علیرضا حقیقی درباره اینکه پس از مدت‌ها به تیم ملی بازگشته است و چه احساسی دارد، گفت: از این بابت خوشحالم. هر بازیکنی در دنیا آرزو دارد تا برای کشورش بازی کند و از این موضوع من نیز خوشحالم. اوقات سختی را داشته و سه مصدومیت را  پشت سر گذاشته‌ام اما اکنون همه چیز خوب است و به تیم ملی بازگشته‌ام. من ثابت کردم که می‌توانم پس از گذراندن دوران سخت، شرایط خوب و مطلوبی نیز وجود خواهد داشت و من به دوران خوب خود بازگشته‌ام.
وی در ادامه درباره وضعیت تیم ملی فوتبال بیان کرد: تمام بازیکنان با تعهد و تمرکز بالا به هدف خود که حضوری مقتدر در جام‌جهانی است، فکر می‌کنند. هدف ما این است تا در سطح بالایی در جام جهانی قرار داشته باشیم و می‌خواهیم با استانداردهایی که داریم، بهترین باشیم. ما تنها به صعود بسنده نکرده و باید با برگزاری مسابقات تدارکاتی، خود را برای حضور در جام جهانی آماده کنیم.
دروازه‌بان تیم ملی درباره این‌که در جام جهانی برزیل حضور داشته و اکنون جام جهانی روسیه را تجربه می‌کند و آیا این یک چالش برایش است، گفت: زندگی همیشه سختی دارد. یک موقع در اوج هستی و زمانی هم شرایط خوبی را تجربه نمی‌کنی. من از صفر شروع کردم. قطعا به تمام بازیکنان تیم ملی که دوستان صمیمی من هستند احترام می‌گذارم اما برای حضور در جام‌جهانی روسیه حداکثر تلاشم را بکار می‌گیرم و می‌جنگم تا به هدفم برسم.
وی در پایان در خصوص اینکه برخی هواداران فکر می‌کنند که حضور در جام‌جهانی کار ساده‌ای است، گفت: شاید به نظر برخی هواداران حضور در جام‌جهانی و برگزاری مسابقات سخت با حریفانی را که پشت سر گذاشته‌ایم را ساده  ببینند، اما این تمام ماجرا نیست. ما پس از برزیل به عنوان دومین تیم به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود کردیم و این کار آسانی نبود. برای رسیدن به جام‌جهانی و در مرحله دوم این جام باید تلاش کنیم و با برنامه‌ریزی هر یک از بازیکنان بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار