مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۸-اروپا

هلند سرانجام پیروز شد، سوئد به روندخوب خودش ادامه داد

لاله‌های نارنجی برای نجات از حذف زودهنگام موفق به کسب ۳ امتیاز حساس شدند.

، در ادامه رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۸ در قاره اروپا، تیم ملی هلند پس از چند نتیجه ضعیف موفق به کسب پیروزی شد و  سوئد صدرنشین  به روند خوبش ادامه داد.

 در بازی‌های گروه اول، هلند در زمین خودش ۳ بریک بلغارستان را شکست داد.پروپر در دقایق ۷ و ۸۰ و  روبن در دقیقه ۶۷  برای هلند و کاستادینوف در دقیقه ۶۹ برای بلغارستان گل زدند.

 در سایر بازی‌های گروه اول، سوئد ۴ بر صفر از سد بلاروس گذشت و در صدر جدول گروه اول باقی ماند. در جدول این گروه، سوئد ۱۶ امتیازی به صعود نزدیک شد و  فرانسه ۱۶ امتیازی و هلند ۱۳ امتیازی فعلا دوم و سوم هستند.

 در گروه دوم، جزایر فارو یک بر صفر میهمانش، آندرو را برد تا ۸ امتیازی شده و بالاتر از آندورای ۴ امتیازی، بدون شانس صعود در رده چهارم قرار بگیرد.

 در گروه هشتم، استونی یک بر صفر از سد قبرس گذشت. استونی با این برد ۸ امتیازی شد و در رده پنجم  گروه ایستاد اما نه این تیم و نه قبرس ۱۰ امتیازی، تیم چهارم این گروه، هیچ کدام شانس صعود ندارند.

 در گروه نهم هم کرواسی با تنها گل ویدا در دقیقه ۷۴، یک بر صفر مقابل میهمانش، کوزوو به برتری رسید تا ۱۶ امتیازی شده و به عنوان صدرنشین بالاتر از  اوکراین ۱۴ و ایسلند ۱۳ امتیازی بایستد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار