ممکن است اشتباهاتی صورت گرفته باشد، موضوع را بررسی می‌کنم

امینی: مشکل قایقرانان ایرانی در تایلند تا فردا حل می‌شود/ نتایجی بهتر از دوره قبل به دست می‌آوریم

رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: مشکل قایقرانان کشورمان در دو ماده از مسابقات قهرمانی آسیا تا فردا حل می‌شود.

غلامرضا امینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص  شرایط تیم ملی روئینگ کشورمان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند، اظهار داشت:  مسابقات قهرمانی آسیا در رشته روئینگ از فردا آغاز می‌شود و ما در ۱۲ ماده در این مسابقات شرکت می‌کنیم. بچه‌ها شرایط خوبی دارند و اردوهای مناسبی را پشت سر گذاشتند. درست است که  شرایط تمرین در ابهر سخت بود اما بچه‌ها اردوها را به خوبی و منظم برگزار کردند و پیش‌بینی می‌کنم نتایج بهتری نسبت به دوره قبل برای ایران رقم بخورد.

وی در خصوص اینکه به دلیل برخی از اشتباهات، قایقرانان ایران نمی‌توانند در ۲ ماده نمی‌توانند مسابقه دهند، یادآور شد: در دو ماده قایق‌هایی که به ما دادند باب میل بچه‌ها نیست و مربیان و مسئولان کشورمان در تلاشند تا این مشکل حل شود. مشکل خاصی نیست و باید منتظر ماند تا مسابقات تمام شود و ببینیم از نظر مدالی چه اتفاقی رخ خواهد داد.

رئیس فدراسیون قایقرانی تاکید کرد: به  احتمال قوی مشکل ما در این دو ماده نیز تا فردا حل می‌شود و امیدواریم قایق‌ها باب میل قایقرانانمان باشد. خوشحالیم که یک مشکلی پیش آمد تا رسانه‌ها به مسابقات قهرمانی آسیا توجه کنند.

وی در پاسخ به این سوال که مسابقات تیم ایران در دو ماده‌ای که با مشکل قایق رو به رو هستیم، چه زمانی برگزار می‌شود، گفت: قایق ۴ نفره سنگین وزن روز سه شنبه و قایق دو نفره سنگین وزن  نیز احتمالا فردا به آب می‌زنند.

امینی گفت: دلیل مشکل پیش آمده را در پایان مسابقات بررسی می‌کنیم البته باید گفت که مشکل قایق همیشه در قایقرانی مطرح است بلاخص در کشورهایی که از نظر تجهیزات ضعیف هستند مانند تایلند. این مشکل در کشورهای  مانند چین و ژاپن وجود ندارد چون قایق فراوان است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تایلندی‌ها پیش از این جهت تامین قایق برای قایقرانان با ایران مکاتبه کرده بودند، تصریح کرد: خیر. وقتی  مسابقات قرار است برگزار شود از مدتی قبل بولتن آن به کشورها ارسال می‌شود  ما هم بولتن را به کمیته می‌دهیم. من حدس می‌زنم به دلایلی ممکن است اشتباهاتی صورت گرفته باشد اما باید اجازه دهید تا کامل موضوع را بررسی کنم.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار