اخبار جام‌جهانی ۲۰۱۸ - روسیه

معرفی سفیر جدید و راه‌اندازی موزه در سارانسک

کمیته سازماندهی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه جدیدترین سفیر این رقابت‌ها را معرفی کرد که یک هنرمند مشهور است.

، زارا، هنرمند روسی در مراسمی در آکادمی چارتانوو به عنوان سفیر جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه انتخاب شد. در این مراسم ویژه الکساندر سوروخین، مدیر اجرایی کمیته سازماندهی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور داشت و گواهینامه سفیری زارا را به او اهدا کرد.

این سفیر جدید جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه پس از دریافت گواهینامه سفیری گفت: امیدوارم که بتوانم توانمندی‌های کشورم و اهمیت میزبانی جام‌جهانی را برای همگان روشن کنم. اعضای کمیته سازماندهی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه توجه زیادی به افراد ناتوان جسمی دارند که از ارتباط نزدیکی با آنها برخوردار هستم. خوشحالم که تمامی عرصه‌ها برای چنین افرادی بدون مانع است.

گواهینامه سفیری جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه به افراد مشهور در شهرهای میزبان این رقابت‌ها با انتخاب و تایید کمیته سازماندهی به ریاست ویتالی موتکو، معاون نخست‌وزیر روسیه اعطا می‌شود. سفرا وظیفه دارند در مجالس رسمی به ترویج زندگی سالم، ورزش، ایجاد تصویر مثبت از روسیه و شهرهای میزبان جام‌جهانی ۲۰۱۸ بپردازند.

خبر دیگر از روسیه و جام‌جهانی ۲۰۱۸ مربوط به شهر سارانسک یکی از ۱۱ شهر میزبان این رقابت‌ها است. وولکوف، عضو سرویس رسانه‌ای جمهوری موردوویا از راه‌اندازی موزه و مجموعه آرشیوی در شهر سارانسک خبر داد که می‌تواند مورد توجه ویژه هواداران فوتبال در جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار بگیرد.

وی ابراز امیدواری کرد که موزه و مجموعه آرشیو شهر سارانسک یکی از جذاب‌ترین نقاط دیدنی برای میهمانان و هواداران فوتبال در جام‌جهانی ۲۰۱۸ باشد. کمیته سازماندهی این رقابت‌ها نیز در موزه جدید شهر سارانسک نمایشگاهی را برگزار کرد که مورد توجه علاقه‌مندان فوتبال قرار گرفت.

جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه با شرکت ۳۲ تیم از جمله تیم ملی فوتبال ایران در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار