در گفت‌وگو با تسنیم

فریبا: گروه تیم ملی متعادل باشد، امکان صعود به مرحله حذفی جام جهانی وجود دارد/ ملی‌پوشان باید بدانند حمایت می‌شوند

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال گفت: اگر گروه ما متعادل باشیم با این جوانان و این کادر فنی می‌توانیم به مرحله حذفی صعود کنیم.

بهتاش فریبا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد نتایج درخشان تیم ملی در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: باید از زحمات بازیکنان و کارلوس کی‌روش تشکر کنیم. قطعاً ایران با ادامه این روند می‌تواند رکوردهایش را حتی در کتاب گینس ثبت کند. طبیعتاً بازیکنان و کادر فنی تیم ملی می‌‌خواهند در بازی با سوریه هم این رکورد فوق‌العاده را حفظ کنند و رقابت‌های مقدماتی جام جهانی را بدون شکست و بدون گل خوردن به پایان برسانند.

وی در واکنش به ناراحتی بازیکنان و کادر فنی تیم ملی از اینکه به خوبی از آنها تقدیر نشده است، گفت: من که زیاد در جریان قرارداد کی‌روش و نحوه پاداش‌گرفتن او نیستم، ولی معتقدم وقتی که تیم ملی کار مهمی انجام می‌دهد، طبیعتاً باید از بازیکنان و کادر فنی تقدیر شود. شاید پولِ پاداش برای بازیکنان زیاد نباشد، ولی بحث روحی و روانی در این زمینه مهم است و اینکه آنها بدانند مورد حمایت قرار دارند و روی زحمات‌شان ارزش گذاشته می‌شود. ندادن پاداش به بازیکنان واقعاً بد است.

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که «آیا ایران در جام جهانی هم با همین سبک و سیستم بازی خواهد کرد یا خیر؟»، خاطر نشان کرد: نباید هم غیر از این باشد. البته باید دید که قرعه‌کشی چگونه خواهد بود و ما با چه تیم‌هایی هم‌گروه می‌شویم. به هرحال تاکتیک تیم ملی در جام جهانی با همین سبک خواهد بود و باید در این جام گل‌نخوردن هدف اول ما باشد.

فریبا در مورد اینکه آیا تیم ملی می‌تواند به مرحله حذفی جام جهانی صعود کند، تصریح کرد: این بستگی به گروهی دارد که در آن قرار می‌گیریم. اگر گروه ما متعادل باشیم با این جوانان و این کادر فنی می‌توانیم به مرحله حذفی صعود کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار