یک شیء غریبه و عصبانیت کی‌روش

هلی‌شات استقلال در تمرین تیم ملی!

حضور دوربین پرنده باشگاه استقلال بر فرار تمرین تیم ملی حاشیه های عجیبی را ایجاد کرد؛ اتفاقی که با دخالت حراست ورزشگاه آزادی ختم به خیر شد.

به گزارش "ورزش‌سه"، اولین تمرین تیم ملی فوتبال بعد از بازگشت از کره جنوبی امروز صبح در ورزشگاه آزادی برگزار شد. تمرین امروز یک حاشیه عجیب داشت که حاضران را تحت تاثیر قرار داد و البته خشم کارلوس کی روش را در پی داشت. میهمان ویژه تمرین امروز تیم ملی یک دستگاه هلی شات بود که بر فراز تمرینات تیم ملی دیده شد و توجه همگان را به خود جلب کرد. در نگاه اول کی روش این هلی شات را جاسوسی خواند و تصور کرد فرد یا گروهی قصد دارند از تمریناتش جاسوسی کنند. او به همین خاطر از حراست ورزشگاه آزادی کمک خواست و با ورود حراست عامل ماجرا مشخص شد.

 


با توجه به اینکه همزمان با تمرین تیم ملی زمین اصلی آزادی، تمرین استقلال در زمین شماره دواین مجموعه ورزشی برگزار می شد، مشخص شد هلی شات دیده شده مربوط به باشگاه استقلال است. هلی شات معروفی که علیرضا منصوریان چندین بار بابتش مجبور به پاسخگویی شده و از تمرینات این تیم تصویر برداری می کند، امروز بر فراز زمین اصلی آزادی و تمرین تیم ملی رفت تا مشکل جدیدی ایجاد شود.

 


با ورود حراست ورزشگاه آزادی و معلوم شدن این موضوع که هلی شات مربوط به باشگاه استقلال است، این دستگاه از محل دور شد تا خیال کی روش هم راحت شود. اما در نهایت سرمربی تیم ملی از موضوع عصبانی شده بود و با طعنه ها و لبخندهای معنادارش این دلخوری را علنی کرد.


گفته می شود مسئولان حراست با دیدن ناراحتی کی روش قصد کردند تا محتویات این دوربین را پاک کنند و بعد آن را به مسئولان استقلال تحویل دهند.
 


به هر صورت هلی شات پرتنش کادرفنی استقلال بار دیگر جنجال ساز شد؛ اینبار این اتفاق برای تیم ملی و کارلوس کی روش افتاد که این روزها از شرایط تیمش ناراضی است و در عین حال سعی دارد همه منافذ ورود حاشیه ها به تیم ملی را ببندد.

 

 

(عکس‌ها از امیرحسین خیرخواه)

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار