محمد: آماده کسب ۳ امتیاز بازی با ایران هستیم

بازیکن تیم ملی فوتبال سوریه از آمادگی اعضای این تیم برای کسب ۳ امتیاز بازی حساس برابر ایران در هفته پایانی مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه خبر داد.

، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه، محمد درباره شرایط تیم ملی فوتبال این کشور برای رویارویی با ایران گفت: تمامی اعضای این تیم شامل بازیکنان و کادر فنی در بهترین شرایط روحی و روانی قرار دارند.

بازیکن تیم ملی فوتبال سوریه ادامه داد: ما در آمادگی کاملی برای بازی با ایران و رسیدن به هدف‌مان که همان کسب ۳ امتیاز است قرار داریم. سوریه با اراده و عزم بالایی برابر ایران به میدان می‌رود.

تیم ملی فوتبال سوریه در مصاف با ایران ۲ بازیکن خود را شامل احمد الصالح و میدانی را به دلایل محرومیت و مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. تیم‌های ملی فوتبال ایران و سوریه ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه سه‌شنبه هفته جاری در بازی هفته پایانی مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه از گروه A آسیا در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم می‌روند. ایران با ۲۱ امتیاز و صدرنشین گروه پیش از این به جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه راه یافته بود. تیم‌های ملی کره‌جنوبی، سوریه و ازبکستان نیز به ترتیب با امتیازهای ۱۴ و ۱۲ از شانس صعود به عنوان تیم دوم برخوردار هستند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار