موراتا: پیروزی مقابل ایتالیا سخت‌تر از چیزی بود که به نظر می‌رسد

مهاجم تیم ملی فوتبال اسپانیا می‌گوید پیروزی قاطع تیمش برابر آتزوری به آن اندازه که نتیجه نشان می‌دهد، آسان نبوده است.

، آلوارو موراتا مهاجم تیم ملی اسپانیا می گوید که کسب پروزی خانگی ۳ بر صفر مقابل ایتالیا در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه سخت از چیزی بوده که به نظر می‌رسد.

ماتادورها در خانه آتزوری را قاطعانه شکست دادند تا جایگاه‌شان را در صدر جدول رده‌بندی گروه G تثبیت کنند و شانس خود را برای صعود مستقیم به جام جهانی افزایش دهند.

موراتا که در این بازی زننده گل آخر ماتادورها بود، پس از مسابقه به شبکه رای اسپورت گفت: بازی به اندازه‌ای که به نظر میرسد آسان نبود. شکست دادن ایتالیا قطعا کار آسانی نیست به خصوص با این نتیجه. ما بازی فوق العاده ای انجام دادیم و از هوادارانی که در برنابئو ما را حمایت کردند قدردانی می‌کنیم.

در همین حال لورنزو اینسینیه هافبک تیم ملی ایتالیا هم گفت که از شکست سنگین آتزوری در خانه ماتادورها چندان ناراحت نیست. هافبک هجومی ناپولی که پیراهن شماره ۱۰ آتزوری به تازگی به او رسیده است، بعد از باختی که شانس صعود مستقیم آتزوری را کمرنگ کرد، گفت: بازی مان خوب نبود اما این جور بازی ها به شما برای پیشرفت کمک می‌کند. حالا ما باید روی روی بازی سه‌شنبه تمرکز کنیم که آن هم بسیار مهم است. ببینیم چه می شود.

ایتالیا در هشتمین دور از بازی‌های مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه میزبان رژیم اشغالگر قدس است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار