باید از داوران حمایت کنیم

نخعی: خیلی بهتر از گل‌گهر ظاهر شدیم و مزدش را هم گرفتیم/ کار سختی مقابل ملوان داریم

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان تیم خود را مستحق پیروزی مقابل گل‌گهر سیرجان می‌داند و معتقد است تیمش بازی بسیار بهتری نسبت به حریف انجام داده است.

احمد نخعی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص برتری ۳ بر یک تیمش در دیدار مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: همان‌طور که از بازیکنان و موجودیت دو تیم انتظار می‌رفت بازی خوبی شاهد بودیم. با تمام احترامی که برای تیم گل‌گهر قائلم اما در این بازی خیلی بهتر از حریف ظاهر شدیم و مزد آن را هم گرفتیم، نتیجه هم بیانگر همین موضوع است. خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم.

وی درباره حاشیه‌های دربی کرمان تصریح کرد: معمولاً در دربی‌ها حاشیه کم نیست. در این بازی هم با وجود حساسیت‌ها و صحبت‌های که از قبل مطرح شده بود، خدا را شکر مشکل خاصی پیش نیامد.

سرمربی تیم مس کرمان در مورد داوری این دیدار نیز عنوان کرد: داوری در مجموع خوب بود. داوران جوان هستند و باید از آنها حمایت کنیم و ما هم همیشه سعی کردیم این حمایت را انجام دهیم. فکر می‌کنم در این بازی یک پنالتی برای ما گرفته نشد و در یک صحنه هم بازیکن حریف باید اخراج می‌شد اما همانطور که گفتم به طور کلی داوری خوب بود.

نخعی در خصوص دیدار هفته پنجم تیمش مقابل ملوان بندرانزلی، خاطرنشان کرد: در لیگ یک تمام بازی‌ها سخت است و همه تیم‌ها خوب هستند. قطعاً با توجه به بازیکنان و کادرفنی که تیم ملوان دارد، کار سختی برابر این تیم خواهیم داشت، ضمن اینکه آنها هم کار سختی مقابل ما دارند. به امید خدا می‌رویم تا با یک بازی خوب دست پر از زمین خارج شویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار