بازی سختی با سوریه داریم

نورافکن: موضوع پاداش‌ها به من ارتباط ندارد/ جو اردو و تمرینات بسیار خوب است

هافبک تیم ملی گفت که دیدار روز سه شنبه برابر سوریه برای آنها بسیار مهم است.

خبرنگار ورزشی ، امید نورافکن در حاشیه اولین تمرین تیم ملی در تهران که صبح امروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد، گفت: بازی روز سه شنبه با سوریه مثل بازی با کره بسیار مهم است و به دنبال کسب سه امتیاز این دیدار هستیم

این بازیکن جوان در مورد جایگاه خود در تیم ملی یادآور شد: خدا را شکر می‌کنم که توانستم در این سن و سال به تیم ملی دعوت شوم و نهایت تلاش خود را خواهم کرد تا جایگاهی در تیم ملی برای خود دست‌وپا کنم. من هم مثل هر بازیکنی تعصب خاصی به تیم ملی کشورم دارم و انشاالله که بتوانم به خواسته خود در تیم ملی که موفقیت در این تیم است برسم.

هافبک تیم ملی در واکنش به مشکلات پیرامون تیم ملی خاطرنشان کرد: مشکل خاصی وجود ندارد و خدا را شکر همه چیز خوب است. همه ما نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم تا در بازی با سوریه برد دیگری بدست آوردیم.

نورافکن در پاسخ به سوال خبرنکاری مبنی بر اینکه همبازیانش به عدم دریافت پاداش از فدراسیون اعتراض کرده‌اند، خاطرنشان کرد: این موضوعی نیست که به من ارتباط داشته باشد.

وی در پایان در مورد جو اردوی تیم ملی گفت: آرزوی هر بازیکنی است که با کارلوس کی‌روش کار کند و از اینکه در اردوی تیم ملی هستم بسیار خوشحالم و از این بابت خدا را شکر می‌کنم. خوشبخانه جو اردو و تمرینات بسیار خوب است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار