در گفت‌وگو با تسنیم

محمدخانی: امیدوارم کی‌روش در جام جهانی به فکر دفاع مطلق نباشد/ تیم او می‌تواند از مرحله گروهی صعود کند

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان ابراز امیدواری کرد، تیم تحت هدایت کارلوس کی‌روش در جام جهانی ۲۰۱۸ تنها بازی دفاعی را در دستور کار قرار ندهد.

ناصر محمدخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ،‌ درباره عملکرد تیم ملی در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ گفت: ما تا الان گلی دریافت نکرده‌ایم و شکست هم نخورده‌ایم که این نتایج واقعاً فوق‌العاده است. تیم ملی می‌تواند در بازی آخر هم نتیجه بگیرد و یک رکورد افسانه‌ای را برای خود برجای بگذارد. من معتقدم که سوریه را با اقتدار شکست خواهیم داد تا آمار تیم ملی بهتر از قبل شود.

وی در ادامه افزود: کی‌روش در این چند سال زحمات زیادی برای تیم ملی کشیده و توانسته است یک نظم تاکتیکی خاص را در تیمش پیاده کند. با این اوصاف کارنامه کی‌روش کاملاً قبول است. حضور بازیکنانی که در خارج از ایران بازی می‌کردند هم تأثیر مثبتی در تیم ملی داشته و باعث پیشرفت این تیم شده است.

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به سبک بازی تیم ملی خاطرنشان کرد: هر مربی تاکتیک خاص خودش را دارد، ولی من امیدوارم که کی‌روش در جام جهانی فقط به فکر دفاع مطلق نباشد. به نظر من ایران می‌تواند در جام جهانی از گروه خود صعود کند و به مرحله بعدی راه یابد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار