اسپانیا ۳ - ۰ ایتالیا؛ قدرت نمایی لاروخا در شب جادویی ایسکو

وبسایت رسمی توپ - از گروه G رقابت های مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸، اسپانیا موفق شد در سانتیاگو برنابئو با نتیجه ۲-۰ ایتالیا را شکست دهد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، از دور هفتم رقابت ها، اسپانیا موفق شد با دو گل ایسکو از سد ایتالیا عبور کرد و با ۱۹ امتیاز بالاتر از ایتالیای ۱۶ امتیازی در صدر جدول گروه قرار گرفت.

اسپانیایی ها که در این دیدار کاملاً مسلط عمل کردند، ابتدا در دقیقه '۱۳ توسط ایسکو به گل رسیدند؛ هافبک رئال مادرید از روی ضربه ایستگاهی چسبیده به محوطه جریمه به زیبایی دروازه بوفون را که برای ۱۷۰ـمین بار برای ایتالیا به میدان می رفت، باز کرد. در ادامه نیمه نخست هم اسپانیا تیم برتر میدان بود و در دقیقه '۴۰ به گل دوم هم دست یافت؛ ایسکو این بار پشت محوطه صاحب توپ شد و با پای چپ ضربه ای به گوشه دروازه بوفون روانه کرد؛ این پنجمین گل ملی ایسکو در ۲۱ بازی ملی بود.

در نیمه دوم ایتالیا کمی جلوتر آمد اما چندین بار ضربات بازیکنان این تیم به خوبی توسط دخیا مهار شد. از اتفاقات قابل توجه نیمه دوم، ورود موراتا به میدان بود که یک گل هم به ثمر رساند که آفساید اعلام شد. همچنین داوید ویا در آخرین ثانیه های بازی در میان تشویق انبوه هواداران برنابئو، بعد از ۳ سال مجدداً برای اسپانیا به میدان رفت.

۱۷۷۱

 
 
 
 

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار