دیدار دوستانه خیریه

برتری یاران فردیناند برابر یاران شیرر در ضربات پنالتی/ مورینیو دروازه‌بان شد و گل خورد+ تصاویر

در یک دیدار خیریه سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ دروازه‌بان شد و نتوانست دروازه‌اش را بسته نگه دارد.

، یاران ریو فردیناند و یاران آلن شیرر عصر روز گذشته (شنبه) در دیدار فوتبال خیریه در ورزشگاه اختصاصی کوئینز پارک‌رنجرز یعنی لوفتوس رُد به مصاف هم رفتند که این بازی در وقت‌های قانونی با تساوی ۲ بر ۲ خاتمه یافت و در ضربات پنالتی یاران فردیناند با نتیجه ۵ بر ۴ به برتری رسیدند.

عواید حاصل از این بازی به خانواده بازماندگان قربانیان و افرادی که تحت‌تأثیر تراژدی آتش‌سوری برج گرنفل در شهر لندن قرار گرفته‌اند، می‌رسد. در این بازی به غیر از چهره‌های سرشناس ورزشی، چهره‌های سرشناس موسیقی و سینما نیز حضور داشتند.

ژوزه مورینیو در این بازی در کنار چهره‌های سرشناسی همچون جیمی ردنپ، آلی مک‌کویست و دیوید جیمز در تیم یاران آلن شیرر به میدان رفت و نقش دروازه‌بان این تیم در نیمه دوم را ایفا کرد. در تیم یاران ریو فردیناند هم بازیکنانی همچون پیتر کراوچ، دیوید سیمن و کلینت‌ هیل حضور داشتند.

مورینیو که در دوران بازیگری‌اش در پست هافبک میانی بازی می‌کرد و آخرین بازی دوران حرفه‌ای خود را در سال ۱۹۷۸ در تیم پرتغالی کومریکو اینداستریا انجام داد، در نیمه دوم به عنوان دروازه‌بان به جای دیوید جیمز به بازی آمد و یک گل هم دریافت کرد.

برای یاران فردیناند در این بازی که سفید و آبی‌پوش بودند، مو فرح، دونده سرشناس بریتانیایی در دقیقه ۲ و ادورادرز در دقیقه ۷۵ گلزنی کردند و هر دو گل یاران شیرر را سینکلر در دقایق ۱۴ و ۴۹ به ثمر رساند.

در این بازی همچنین سینکلر و مورینیو از تیم یاران شیرر با کارت زرد داور این بازی یعنی مارک هالسی جریمه شدند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار