تساوی اسطوره‌های منچستریونایتد و بارسلونا/ پیروزی شیاطین سرخ در مجموع دو دیدار+ تصاویر

اسطوره‌های منچستریونایتد و اسطوره‌های بارسلونا در ورزشگاه اولدترافورد در دیداری دوستانه برابر هم به تساوی رضایت دادند، اما شیاطین سرخ در مجموع دو دیدار پیروز شدند.

، تیم‌های فوتبال اسطوره‌های منچستریونایتد و اسطورهای بارسلونا عصر امروز (شنبه) در دیداری دوستانه با عنوان «اسطوره‌ها باز می‌گردند» در ورزشگاه اولدترافورد برابر هم قرار گرفتند که این بازی به تساوی ۲ بر ۲ انجامید. از آنجایی که شیاطین سرخ در بازی رفت دو تیم در نوکمپ با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسیده‌ بودند، در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۵ بر ۳ به برتری رسیدند. عواید حاصل از این بازی به بنیاد خیریه منچستریونایتد رسید.

منچستری‌ها در این دیدار ابتدا با گل‌‌های دقیقه ۱۴ روی فن‌نیستلروی از روی نقطه پنالتی و دنی وبر در دقیقه ۴۳ از میهمان خود پیش افتادند، اما اسطوره‌های آبی‌واناری‌ها در نیمه دوم در فاصله تنها سه دقیقه گل‌های خورده را جبران کردند و نتیجه را به تساوی کشاندند. لوئیس گارسیا و گایسگا مندیتا به ترتیب در دقایق ۷۸ و ۸۱ برای بارسا گلزنی کردند.

ترکیب دو تیم در این بازی به شرح زیر بود:

منچستریونایند: فن‌در سار (فن‌در گو- ۵۸)، یانسن، براون، دوبلین (تورنلی- ۴۹)، پوبورسکی، یورک، سیلوستر، بلومویست (جورجیچ- ۴۹)، ساها (وبر- ۳۵) و فن‌نیستلروی (بیردسمور- ۷۱)

بارسلونا: آنگوی، بلتی (سانچس خارا- ۶۲)، ادمیلسون (داویدز- ۵۸)، دهو (سیمائو- ۵۹)، آبیدال، دیویدس (متئو- ۴۶، مندیتا- ۶۹)، سرخی (لوئیس گارسیا- ۳۳)، مندیتا (سرخی- ۴۵)، سیمائو (آلویسیو)، کلایورت (مندیتا- ۵۸)، گویکوئتسکا (مورنو- ۳۹ (گویکوئتسکا- ۶۹))

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار