فرگوسن: رئال می‌تواند ۴-۳ سال دیگر به سلطه‌اش بر فوتبال اروپا ادامه دهد

سرمربی پیشین شیاطین سرخ می‌گوید سفیدپوشان مادریدی می‌توانند سه یا چهار سال دیگر بر فوتبال اروپا سلطه داشته باشند.

، سرالکس فرگوسن که رباست نشست سرمربیان نخبه اتحادیه فوتبال اروپا را در نیون سوئیس برعهده دارد، از رئال مادرید که در دو دوره اخیر لیگ قهرمانان اروپا دو عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و آماده‌ترین تیم حال حاضر اروپاست، تمجید و نسبت به تداوم این موفقیت‌ها ابراز خوش‌بینی کرد.

سرمربی پیشین شیاطین سرخ که خود در ۲۶ سال و نیم هدایت منچستریونایتد ۳۸ عنوان قهرمانی برای این تیم انگلیسی به ارمغان آورد، گفت: قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دشوار است، اما اگر رئالی‌ها اتحاد خود را حفظ کنند می‌توانند در سه یا چهار سال آینده سلطه خود بر فوتبال اروپا را ادامه دهند. یوونتوس هم گزینه خوبی است، اما در حال حاضر رئال مادرید بر فوتبال اروپا سلطه دارد و عالی بازی می‌کند.

رئال مادریدِ تحت‌هدایت زین‌الدین زیدان با کسب هفت جام قهرمانی از جمله دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، یک قهرمانی در لالیگا، یک قهرمانی در سوپرجام اروپا و یک قهرمانی در سوپرجام اسپانیا در روزهای اوج خود به سر می‌برد و آماری خارق‌العاده‌ای از خود بر جای گذاشته است.

سرالکس همچنین در مورد استفاده از فناوری کمک‌داور ویدئویی (VAR) اظهار داشت: شاید این فناوری همه را متقاعد نکرده باشد، اما نمی‌توانیم مانع پیشرفت فوتبال شویم. در دوره کوتاه‌مدتی هم به این فناوری در فوتبال عادت خواهیم کرد. بیاید VAR را امتحان کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار